Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 20.05.22

Günün İddaa Kuponu 20.05.22

Cuma programında Almanya easyCredit BBL, VTB Ligi, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Hamburg Towers – Telekom Bonn : ÜST (167.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında öyle önemli seviyede bir kalite farkı olduğunu düşünmüyorum ki ilk 2 maçtaki skorlar da bunu destekler nitelikte. Bu nedenle bu tamam mı devam mı maçında Hamburg’un evinde kazanması sürpriz olmaz, bu nedenle de taraf bahsi açısından zor bir maç olacak bana göre. Bunun yerine bir tarafta Homesley ve Brown, diğer tarafta Jackson-Cartwright ve Hawkins liderliğinde bizlere ilk 2 maçta olduğu gibi (198 ve 170 sayı) yine yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele izlettireceklerini düşünmek daha mantıklı olacaktır. Tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak.  

CSKA Moskova – Zenit : MS 1 – 1.38 (İddaa) & MS 1 – 1.49 (Bets10)

İki takım da Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası yaşadıkları kayıplara rağmen halen Euroleague seviyesinde kadrolara sahipler. Özellikle CSKA’nın elinde Euroleague’in en iyi 10 oyuncusu arasına girebilecek Shved, Milutinov ve Clyburn gibi silahlar mevcut. Bu üçlünün Kuban serisinde de ne kadar formda olduklarını görmüştük. Zenit elbette güçlü bir rakip, kolay lokma değil ama deplasmanda bu formda yıldızlar karşısında direnseler de kazanmalarının sürpriz olacağını düşünüyorum. CSKA, saha avantajını koruyarak seriye 1-0 önde başlayacaktır. 

Sassari – Brescia : ÜST (167.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.70 (Bets10)

İlk 2 maçta da gördük ki Sassari 6. sıradan gelen bir takım da olsa kesinlikle kolay lokma değil. Özellikle yüksek tempoda çok tehlikeli bir skor potansiyeline sahipler ve Brescia’nın da savunmada onları pek yavaşlatamadığı bir gerçekti ilk 2 maçta. Evlerinde de bu tempo basketbolundan ödün vermeyeceklerini, iyne Robinson ve Logan ile açık alanda etkili olacaklarını, Bendzius, Burnell, Bilan gibi bitiricileri de verimli kullanacaklarını düşünüyorum. Brescia’nın da onlara Mitrou-Long, Della Valle, Petrucelli, Brown gibi isimlerle karşılık vereceğini, ilk 2 maçta olduğu gibi 170 sayıların zorlanmadan geçilreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.06
Best10 Oranı: 4.31Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 18.06.22

Cumartesi programında Yunansitan Ligi, İspanya LEB Oro, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara …