Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 20.07.19

Günün İddaa Kuponu 20.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası‘nda yarı finaller ve klasman maçları olacak bugün programda. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 maçı belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Polonya – Letonya : MS 1 / 1.29 (Bets10)

Turnuvanın iki zayıf takımının karşılaşmasında, Kolenda liderliğinde Polonya’nın fiziksel anlamda Letoya’ya karşı üstünlük kuracağını ve en azından turnuvayı son 2 sırada bitirmemek için çabalayacağını düşünüyorum. Letonya’nın turnuvada maç kazanması bana göre mucize olacak zaten… Bu maçta o mucizeyi gösterebilecekleri maç olmayacaktır.

İspanya – Almanya : MS 2 (+7.5) / 1.79 (Bets10)

İspanya grup maçında Almanya’yı 12 sayı farkla yenmişti ama belirttiğim gibi Almanya henüz açılmamıştı. Şimdi takımlar final için karşılaşacaklar ve formda Almanya’nın milliler karşısında zorlanan ve yıpranan İspanya karşısında kesinlikle kolay lokma olmayacağını düşünüyorum. Herkenhoff ve arkadaşları son topa kadar mücadele ederler ve kaybetseler de handikapta kalacaklardır.

Slovenya – Yunanistan : MS 2 / 1.34 (Bets10)

Slovenya buralara kadar gelmiş olsa da bu onların halen vasat bir takım olduklarını değiştirmiyor. Diğer taraftan Yunanistan ise şanssız eşleşmelerle beraber ilk 8 dışında kaldı ama klasman maçında güçlü Sırbistan’ı yenerek ne kadar iyi bir takım olduklarını tekrar hatırladılar. Şimdi Slovenya karşısında da hata yapmayacaklarını düşünüyorum.

Fransa – İsrail : MS 2 / 1.39 (Bets10)

Fransa savunma odaklı bir takımken İsrail ise tempoyu seven yüksek skor potansiyelli bir takım. İki farklı sistemin takımının karşılaşması keyif verecek. Ancak ben formda İsrail’in ev sahibi avantajı ile bir adım önde olduğunu düşünüyorum ki bol bol eşleşeceklerini düşündüğüm Avdija-Feverier kapışmasını da Avdija alacaktır. Bu nedenle tercihim İsrail’in galibiyetinden yana olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 4.30

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Cumartesi programı ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar …