Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu 20.10.20

Günün İddaa Kuponu 20.10.20

Salı programında yer alacak İspanya Liga Endesa ve 7DAYS EuroCup maçları arasından en güvendiğim tahminleri sizler için belirledim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bahçeşehir Koleji – Partizan : MS 2 & ÜST (165.5) – 2.65 (İddaa) & MS 2 & ÜST (166.5) – 3.40 (Bets10)

Temsilcimiz adına bu zorlu grupta var olma mücadelesi artık giderek zorlaşıyor. Owens ve Perez’in olmadığını da düşünürsek bu maçta güçlü rakipleri karşısında ayakta kalmaları çok güç. Diğer taraftan Green’in dönüşüyle Partizan’a karşı tempoyu yükseltip en azından atarak direnebilirler. Zaten Partizan da savunmada sert bir takım değil. Jaramaz ile Moesley forma giyemeyecek olsalar da buna karşın Miller-McIntyre, Paige, Zagorac gibi kısaların yanı sıra pota altında da Thomas gibi önemli bir silaha sahipler. Temsilcimiz karşısında galibiyete giderken bizlere yüksek skorlu bir mücadele de izleteceklerini düşünüyorum.

Barcelona – Gipuzkoa : ALT (158.5) – 1.50 (İddaa) & ALT (160.5) – 1.48 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını anlatmaya çok da gerek yok. Barça her ne kadar Mirotic ve Claver’den yoksun olacak olsa da işin savunma tarafında disiplinli ve sert performansları ile zaten üretmekte zorlanan Gipuzkoa’yı 70 sayının altında tutabileceklerini, bu sayede de toplam sayı limitinin aşılmayacağını düşünüyorum. Koç Saras’ın takıma getirdiği en önemli artı da zaten savunmadaki artan direnç oldu, takım olarak çok iyi durumdalar bu konuda.

Trento – Cedevita Olimpija : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.52 (Bets10)

Her ne kadar Cedevita son maçlarda toparlanma sinyalleri vermiş olsa da galibiyetlerin kendi sahalarında gelmiş olduğunu unutmayalım. Ayrıca Trento’nun ne kadar formda olduğunu, içerde dışarda farketmeden rakiplerini son maçlarda dize getirdiğini biliyoruz. Bu maçta da hem pota altında Williams ve Maye ikilisi ile hem de formda Browne’un skorer oyunu ile iç sahada üstünlük kuracaklarını düşünüyorum.

Joventut Badalona – Venezia : MS 1 – 1.25 (İddaa) & MS 1 – 1.35 (Bets10)

Badalona pota altında Tomic, Birgander, Brodziansky üçlüsüyle net bir üstünlük kurarken iki formda guardları Dimitrijevic ve Ribas ile de çok iyi organize oluyorlar. Bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajını iyi kullanacaklarını, son maçlarda düşüş yaşayan ve istikrarsız performanslar sergileyen rakiplerini yenerek gruptaki namağlup ünvanlarını 5. maça taşıyacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 6.96
Bets10 Oranı: 10.33Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 30.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemelerinde 2. pencere maçları Pazartesi programı ile sona erecek. Ben de sizler …