Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 20.12.21

Günün İddaa Kuponu 20.12.21

Pazartesi programında oynanacak olan Litvanya Ligi ve VTB Ligi maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Nevezis – Neptunas : MS 2 – 1.37 (İddaa) & MS 2 – 1.48 (Bets10)

İki takım arasında puan sıralaması anlamında denklik görünse de sahada oynanan basketbol ve form grafiği açısından artı tecrübe anlamında Neptunas’ın bir adım önde olduğu bir gerçek. Dolayısıyla son maçta deplasmanda Jonava’yı yendikleri gibi bu maçta da favori olduklarını düşünüyorum. Ellerinde Griciunas, Gailius, Jogela gibi tecrübeli silahlar var, onları verimli kullanarak bir galibiyete dajha imza atarak serilerini 3 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

Zenit – Avtodor : EvSahibi ÜST (86.5) – 1.55 (İddaa) & EvSahibi ÜST (88.5) – 2.05 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Zenit sadece VTB’nin zirve adaylarından biri değil, Euroleague’in de son haftalardaki en formda ekiplerinden biri ve orada da ilk 4 hedeflerini sürdürüyorlar. Bu maçta da kendi sahalarında tempoyu seven ve savunması yumuşak rakipleri karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta kendi standartları ve rakibin son maçlarda yediği sayı ortalamalarına baktığımda 85 baremini de zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Zielona Gora – CSKA Moskova : Deplasman ÜST (93.5) – 1.62 (İddaa) & Deplasman ÜST (95.5) – 1.72 (Bets10)

CSKA elbette hem kağıt üstünde hem de sahada oynanan basketbol anlamında, her alanda rakibinden bir kaç seviye üstün bir takım. Son haftalarda da hücum performanslarının yukarı çıktığını, sakatlatın iyileşmesi ve takıma adapte olmalarıyla beraber 90 baremini zorlamakta hatta geçmekte sorun yaşamadıklarını gördük. Gora ise VTB seviyesinde bir takım olmadığını bir çok maçta gösterdi. Savunmaları S.O.S veriyor ve formda CSKA karşısında evlerinde de olsalar işleri çok zor. CSKA’nın kazanırken 95-100 sayıları görebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.44
Best10 Oranı: 5.22Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 25.01.22

Salı programında Turkish Airlines Euroleague sahnesinde oynanacak erteleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için …