Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 21.04.22

Günün İddaa Kuponu 21.04.22

Turkish Airlines Euroleague‘de play-off heyecanında Perşembe programı 2. maçlar ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FC Barcelona – FC Bayern Munich : ALT (153.5) – 1.47 (İddaa) & ALT (151.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında zaten kadro anlamında seviye farkı olduğunu ve Barça’nın saha avantajını iyi kullanan bir takım olduğunu biliyorduk. İlk maçta savunma anlamında seriye çok iyi bir giriş yapan Barça’nın ikinci maçta da sertlik dozajını aşağı çekmeyeceğini düşünüyorum ki Bayern de bu seride ayakta kalmak istiyorsa savunma odaklı oynamaya devam etmeli. Yani ilk maçta olduğu gibi yine zaman zaman kemik seslerinin yükseleceği, sert ve düşük skorlu bir maç bekliyorum. 

Olimpia Milano – Anadolu Efes : MS 2 & ALT (150.5) – 3.40 (Bets10)

Efes seriye öyle bir giriş yaptı ki Milano ne olduğunu anlayamadan daha ilk maçtan saha avantajını kaybetti ve seride 1-0 geri düştü. Koç Ataman ve öğrencilerinin bu avantajı iyi kullanıp hazır rakip sendelerken bu maçta son bir darbe daha vurarak İstanbul’a 2-0 ile gidebileceğini düşünüyorum. Ayrıca ilk maçta olduğu gibi iki takımın da savunmadaki disiplinden ve sertlikten geri adım atmayacaklarını, bizlere düşük tempoda, kısır bir maç izleteceklerini düşünüyorum, bir kez daha karşılıklı olarak 75 bareminin altında kalmalarını ve Efes’in kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 5.88Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

FC Barcelona – Olympiakos İddaa Tahmini 21.05.22

Belgrad’da düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four üçüncülük maçında FC Barcelona Cumartesi saat 17:00’da Olympiakos …