Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 21.08.20

Günün İddaa Kuponu 21.08.20

NBA‘de play-off heyecanı çeyrek final serilerindeki 2 ve 3. maçlar ile devam ediyor. Ben de sizler için Cuma günü programında oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers : MS 2 (+8.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.67 (Bets10)

Elbette Lebron buraları oynamayı çok iyi bilen, çok tecrübeli bir süper yıldız ama Davis’in süper yıldız seviyesinde oynamaması ve arkadaşlarının kralı yanlız bırakması işleri zorlaştırıyor. Artık Kral da 35 yaşına geldi ve hem mental hem de fiziksel olarak yorgun, tek başına böyle komple ve formda bir rakibi devirmesi çok zor. Bu maçta Lakers’ın toparlanma adına bir reaksiyon göstermesini bekliyorum ki kazanmaları da beni şaşırtmaz. Ama formda Portland’ın da kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum ve bu nedenle onlar lehine açılmış handikapı yanıma almayı tercih edeceğim yine.

Brooklyn Nets – Toronto Raptors : MS 2 (-8.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-9.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkı ilk maçta net olarak ortaya çıkmıştı. İkinci maçtaki skorun tek sebebi Toronto’nun rakibini hafife almasıydı. Şimdi işi ciddiye alacakları gibi Brooklyn’de bu kez Harris gibi önemli bir silah da olmayacak. Dolayısıyla işlerinin daha kolay olacağını, ilk maçta olduğu gibi en başından oyuna ağırlıklarını koyacaklarını ve ikinci maçta olduğu gibi ecel terleri dökmeden, çift haneli farklarla kazanarak seriyi 3-0 yapıp rahatlayacaklarını düşünüyorum.

Utah Jazz – Denver Nuggets : ÜST (214.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (212.5) – 1.44 (Bets10)

Seride 1-1 eşitlik var ve takımların eksiklerine rağmen halen ne kadar denk olduklarını iki maçtaki taban tabana zıt skorlarla görmüş olduk. Bu nedenle bu maçta da taraf bahsine yönelmenin riskli olduğunu düşünüyorum. Bunun yerine toplam skora yöneleceğim çünkü iki maçta da gördük ki iki takım da savunma konusunda pek istekli değil ve gününde olan ekip rahatlıkla 120 sayılara çıkabiliyor. Bu maçta da takımlardan en az birinin 120 sayılara çıkmasını beklediğim için tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 3.05
Bets10 Oranı: 4.21Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.10.20 (Karma-3)

Pazar programının kapanış bölümünde yer alan İspanya Liga Endesa, VTB Ligi, Almanya Kupası ve İtalya …