Anasayfa / Avustralya Ligi / Günün İddaa Kuponu 21.10.19

Günün İddaa Kuponu 21.10.19

Pazartesi programında her zamanki gibi kısır bir maç trafiği var. Ben de sizler için bu 3 maç için en güvendiğim tahminleri belirledim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Illawara Hawks – Adelaide 36ers : ÜST (185.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (185.5) – 1.59 (Bets10)

Bir tarafta Brooks bir tarafta Randle liderliğinde iki ekip de açık sahayı kullanmayı ve tempo basketbolunu çok seviyorlar. Ancak bunu yaparken savunmada disiplini neredeyse tamamen elden bırakıyorlar. Bu maçta da karşılıklı olarak birbirlerinin savunma zaaflarını etkili hücum silahları ile işleyeceklerini ve bizlere bol skorlu, NBA maçı temposuna yakın bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum.

Kalev – Zenit : EvSahibi ÜST (72.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi (72.5) – 1.61 (Bets10)

Kalev hafta boyunca sadece bu maça hazırlandı ve kadrolarına Richards eklemesini de yaparak direnç seviyelerini ve skor potansiyellerini bir kademe daha yukarı çektiler. Kazan gibi etkili biri savunma takımına bile 85 sayı atan Kalev’in evinde yorgun Zenit karşısında yine 80 sayıları geçmesi beni şaşırtmez. Skele, Vinales ve Kitsing gibi formda isimlerle Zenit’i atarak zorlayabileceklerini düşünüyorum.

Anadolu Efes – Arel Üniversitesi Büyükçekmece : Deplasman ÜST (68.5) – 1.45 (İddaa) & Deplasman ÜST (69.5) – 1.61 (Bets10)

Anadolu Efes’te yerli rotasyonunun iki önemli ismi Buğrahan ve Tolga’nın olmayışı, BSL maçlarında oyuncuların konsantrasyon yaşamaları ve bir de zorlu Valencia deplasmanından gelmeleri eklenince savunmanın sert olacağını söylemek güç olur. Büyükçekmece’de de Hayes, Eldridge, Andrews gibi oyuncular Anadolu Efes maçının ne kadar önemli bir vitrin olduğunun bilincindeler, bu maçta ekstra bireysel performanslar görebiliriz ki fark açılırsa Anadolu Efes genç oyunculara daha çok süre verir, bu da savunma direncini düşürecektir. Zaten bu teze güvendiğim için de Büyükçekmece’nin toplam sayı limitinde 70 sayıları görebileceğine dair tecihimi öneriyorum.

İddaa Oranı: 3.26
Avrupa Bahis Oranı: 4.12

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Pazar saat 20:00’da OGM Ormanspor ile …