Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 22.06.20

Günün İddaa Kuponu 22.06.20

İspanya Liga Endesa‘da final turnuvası grup maçları Pazartesi programıyla da tam gaz devam edecek. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Gran Canaria – San Pablo Burgos : ÜST (163.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.45 (Bets10)

Burgos zaten turnuvanın ilk maçından beri hücumda McFadden liderliğinde çok formda bir görüntü verdi. Gran Canaria da ikinci maçla beraber ritmini bulduğunu gösterdi 100 sayının üstüne çıkarak. Bu maçta da tempoyu seven iki takımın karşılaşmasında kontrollü ve savunma odaklı bir mücadele beklemek pek mümkün değil. Formda Burgos’u favori gördüğüm maçta bizleri bir kez daha yüksek skorlu bir kapışmanın beklediğini düşünüyorum.

Real Madrid – Valencia : MS 1& ÜST (163.5) – 2.20 (İddaa) & MS 1 & ÜST (165.5) – 2.85 (Bets10)

İki Euroleague ekibinin karşılaşmasında normal şartlarda daha sert bir mücadele bekleyebilirdik. Ancak pandemi nedeniyle verilen ara oyuncuların dirençlerini ve fiziksel kalitelerini düşürmüş durumda, bu da direkt olarak savunmaları yumuşatmış. İkide bir yapan Real Madrid’in artık bir kayba daha tahammülü yok. Valencia ise ikide iki yaptığı için biraz daha rahat olan taraf. İlk maçlarda bizlere izlettikleri gibi yüksek tempolu, bol skorlu bir mücadele izleteceklerini, galibiyete daha çok ihtiyacı olan güçlü Real Madrid’in de galibiyete yakın olan taraf olduğunu düşünüyorum.

Zaragoza – Andorra : ÜST (162.5) – 1.45  (İddaa) & ÜST (160.5) – 1.45 (Bets10)

İlk 2 maçını kaybetmiş iki takımın karşılaşmasında kaybeden ekibin turnuvaya veda edeceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle final niteliğinde bir maç olacak. Ancak bu motivasyona rağmen ilk maçlarda savunmada ciddi sorunlar yaşayan ekiplerin birden bire sertleşmesini, organize olmasını beklemiyorum. Yine kazanabilmek için savunmadaki açıklarını daha iyi hücum etmeye çalışarak kapatacaklarını, bu durumun da bizlere bol skorlu, yüksek tempolu bir vaadettiğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4,63
Bets10 Oranı: 5,99Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Unicaja Malaga İddaa Tahmini 21.09.20

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Joventut Badalona Pazartesi saat 21:30’da Unicaja Malaga ile karşılaşacak. Bets10 …