Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 23.06.19

Günün İddaa Kuponu 23.06.19

Pazar programında oldukça sınırlı bir maç trafiği var. Sizler için bu sınırlı programdan en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

San Lorenzo – Instituto de Cordoba : MS 1 (-6.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-5.5) / 1.82 (Bets10)

San Lorenzo ilk maçta tam anlamıyla ecel terleri dökmüş ve az kalsın ev sahibi avantajını ilk maçtan kaybedecekti. Şimdi ikinci maçta tekrar taraftarları önüne çıkacaklar ve bu kez Tucker ile Anthony’i de daha iyi kullanarak daha rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum. Sonraki 2 maçın Cordoba ev sahipliğinde oynanacağını da düşünerek oraya 2-0 ile gitmeleri gerektiğini çok iyi biliyorlar.

Wellington Saints – Canterbury Rams : MS 1 (-10.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-10.5) / 1.85 (Bets10)

Wellington bu sezonun en güçlü takımı tartışmasız, 14 maç boyunca bileklerini bükebilen çıkmadı ki son 3 maçlarını da 20 ve üzeri farklarla kazandıklarını hatırlatayım. Canterbury de iyi bir sezon geçiriyor olsa da özellikle son deplasman maçlarında Wellington’dan çok daha kolay rakiplere karşı bile zorlandıkları bir gerçek. Bu maçta Wellington’un hata yapmayacağını ve çift haneli farklarla rahat bir galibiyete imza atacaklarını düşünüyorum.

Orleans – Rouen : MS 2 (+7.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (+8.5) / 1.79 (Bets10)

İki takım da final serisine yakışır bir performans sergilediler şuana kadar ve evlerinde hata yapmadılar. Ancak Rouen’ın fiziksel olarak daha iyi durumda olduğu, daha direnci yüksek olan takım olduğu da bir gerçek. Bu maçta da deplasmanda olsalar bile mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceklerini ve handikapın için de kalabileceklerini düşünüyorum.

Bayern Munich – Alba Berlin : MS 1 / 1.25 (İddaa) & MS 1 / 1.35 (Bets10)

Ezeli rakiplerin kapışmasında son yıllarda net bir şekilde önde olan Bayern bu seride de 2-0 önde ve artık kupadan sadece 1 galibiyet uzakta. Alba elbette direnç göstermeye çalışacaktır ama Bayern’in kupaya bu kadar yaklaşmışken kendi sahasında hata yapmayacağını düşünüyorum. Handikap riskine girmeden ev sahibinin direkt kazanacağını ve şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 6.14
Bets10 Oranı: 8.14Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Super City Rangers – Wellington Saints İddaa Tahmini 14.07.19

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Super City Rangers Cumartesi saat 06:00’da Wellington Saints ile karşılaşacak. Hem …