Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 23.06.21

Günün İddaa Kuponu 23.06.21

Çarşamba programında oynanacak milli takım Hazırlık Maçları kapsamındaki maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Hırvatistan – Porto Riko : MS 1 (-5.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.85 (Bets10)

Evet Hırvatistan NBA oyuncularından yoksun ama yine de ellerinde Hezonja gibi formda bir skorer ve Bilan, Sakic, Ukic gibi tecrübeli isimler var. Dolayısıyla halen iyi bir Avrupa takımı konumudalar ve daha önce Yunanistan ve Sırbistan gibi güçlü Avrupa takımları karşısında zorlanan Porto Riko karşısında kendi sahalarında sorun yaşamayacaklarını, rakibin skorerlerini baskılı savunma ile sınırlandırıp handikapı geçerek, hatta çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum. 

Polonya – Brezilya : MS 1 (+7.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (+6.5) – 1.67 (Bets10)

Kadro kalitesi ve oynadıkları basketbol seviyesi anlamında denk iki takımın karşılaştığını zaten ilk maçta da anlamıştık. Polonya’nın kendi sahasında farklı bir senaryo çizmeyeceğini, bu kez Garbacz’ın yanına mutlaka Kolenda ve Ponitka gibi isimleri ekleyerek yine dirençli bir oyun ortaya koyacağını düşünüyorum. Brezilya da Benite liderliğinde elbette ilk maçın moral motivasyonu ile kazanmak isteyecektir ama bu sefer de maçıp koparıp götürebileceklerini düşünmüyorum. Dolayısıyla ilk maçta olduğu gibi tercihim ev sahibi lehine açılan handikapı yanıma almak olacak. Alternatif olarak da yine düşük skordan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. 

Sırbistan – Meksika : MS 1 (-21.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-22.5) – 1.81 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında ne kadar ciddi farklar olduğunu zaten biliyoruz ve birkaç gün önce Acropolis Turnuvası’nda da canlı olarak izlemiştik. Üstelik şimdi Sırbistan kadrosu Micic, Teodosic, Kalinic üçlüsü ile daha da güçlenmiş durumda. Son maçta olduğu gibi Meksika karşısında farklı bir tarife uygulayacaklarını, taraftarlarının da desteğini alarak maçı kendi sahalarına şova dönüştüreceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de ana tercihim Sırbistan’ın handikapı aşarak rahat kazanması yönünde olacak. Alternatif olarak ise Meksika için açılan baremnden alt seçeneğini önereceğim.

İddaa Oranı: 3.26
Bets10 Oranı: 5.59Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 24.10.21

Pazar programının erken akşam saatlerinde Adriyatik Ligi ve Fransa Betclic ELITE Pro A‘da oynanacak maçlara …