Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 23.06.24

Günün İddaa Kuponu 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Pazar programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tercihleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Hırvatistan – Polonya : MS 2 (+7.5) – 1.65 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.86 (intobet)

Elbette Hırvatlar kağıt üstünde kendi sahalarında oynamanın avantajı ve kaliteli kadrolarıyla bir adım öndeler. Ancak Polonya da son dönemde kıtanın en istikrarlı takımlarından birisi ve birbirlerini tanıyan, tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadroya sahipler. Hırvatlar’ın Smith, Hezonja, Saric, Zubac’dan oluşan güçlü yıldızlarına karşı Slaughter, Ponitka, Balcerowski, Sochan gibi silahlarıyla direnebileceklerini, en azından handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

Litvanya – Slovenya : ÜST (167.5) – 1.64 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.79 (intobet)

Bir tarafta Valanciunas ile Sabonis diğer tarafta ise Doncic yok. Ama yine de mevcut kadrolar bize kaliteli, tempolu ve hücum odaklı bir basketbol vaadediyor. Litvanya’nın elinde Giedraitis, Grigonis, Sirvydis, Lekavicius, Jokubaitis gibi tempoyu seven, yüksek skor potansiyelli isimler var. Slovenler’in de tempoyu ne kadar çok sevdiğini biliyoruz ve Doncic olmasa da Cancar, Nebo, Prepeşlic, Blazic, Dragic gibi silahlarla hücumda etkili olarak Litvanya deplasmanında ayakta kalacaklarını düşünüyorum. Öncelikli tercihim yüksek skordan yana olacak. 

İtalya – Gürcistan : MS 2 (+8.5) – 1.66 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.85 (intobet)

İtalya kağıt üstünde Gürcistan’dan üstün bir kadroya sahip değil. Hatta bana göre Gürcüler iyi organize olabilirlerse Shengelia, Mamukelashvili, Bitadze üçlüsüyle pota altında net bir üstünlük kurabilirler. Deplasmanda olmaları bir avantaj olsa da tecrübeli oyunculardan kurulu, kurt bir koç tarafından yönetilen Gürcistan’ın kolay lokma olmayacağını, en azından kaybetse de handikapı koruyabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.49
intobet Oranı: 6.16Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …