Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 24.08.19

Günün İddaa Kuponu 24.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları son sürat devam ediyor ve bizleri Cumartesi programında keyifli maçlar bekliyor olacak. Ben de bu maçlar arasından sizler için en güvendiğim 3 tahmini belirledim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Avusturalya – ABD : ÜST (183.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (183.5) / 1.83 (Bets10)

Bir tarafta Mills, diğer tarafta Walker, ikisi de NBA tecrübesine sahip ve tempoyu çok seven guardlar. Yanlarında da bu tempoya ayak uydurabilecek, tam sahada etkili olan oyuncular var. Bir kez daha 50.000’nin üzerinde bir kalabalığa karşı maçı şova çevireceklerini ve bizlere yüksek tempoda, bol skorlu bir basketbol ziyafeti izleteceklerini düşünüyorum. İlk maçta olduğu gibi yine tercihim üst seçeneğinden yana olacak.

Japonya – Almanya : MS 2 (-11.5) / 1.88 (Bets10)

Japonya son yıllarda Asya’nın yükselen basketbol değerlerinden biri tartışmasız. Draft edilen genç yetenek Hachimura da onlara ciddi güç kattı. Ancak yine de Avrupa takımları ile baş edebilecek seviyenin epey gerisindeler henüz. Almanya ilk maçta Tunus karşısında yaptığı gibi zaman zaman ipleri gevşetse de maç sonunda ağırlığını koyup handikapı aşarak rahat bir galibiyet alacaktır.

Angola – Çekya : MS 2 (-9.5) / 1.85 (Bets10)

Angola henüz ciddi bir Avrupa ülkesi ile hazırlık maçı yapmadı, Hırvatistan ile oynamışlardı ama kadroda sadece U20 seviyesindeki isimler vardı. Çekya ise her türlü rakiple oynadı, denk, zayıf ve kendilerinden güçlü Avrupa takımları ile mücadele ettiler ve son bölümde sadece güçlü Almanya’ya kaybettiler. Şimdi karşılarında zayıf olmasa da Dünya Kupası’nın vasat ekiplerinden biri Angola olacak. Satoransky ve arkadaşlarının artık kupanın başlamasına sayılı günler kala işi sıkı tutacaklarını ve çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 6.36

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …