Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 25.02.19

Günün İddaa Kuponu 25.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri‘nde bugün son maçlar oynanacak ve bir çoğu formalite icabı oynanacak bu mücadeleler arasından sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese iyi şanslar.

Litvanya – İtalya : MS 1 (-3.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-3.5) / 1.74 (Bets10)

Litvanya her dönemde ateşli taraftarının karşısında, kendi sahasında ekstra konsantre oynayan bir takım. Şimdi de karşılarından ezeli rakiplerinden biri var ve koç Adomaitis’in elindeki kadro da kötü bir kadro değil. Her iki takımın da çok fazl eksik oyuncusu var ve bu açıdan denk olduklarını söyleyebiliriz ama Litvanya daha tecrübeli bir takım ve birbirleriyle de daha fazla oynamış oyunculardan kurulular. Bu maçta da bu avantajları kullanıp taraftarlarına bir galibiyetle veda etmek isteyeceklerdir.

Karadağ – Letonya : MS 2 (-1.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-1.5) / 1.91 (Bets10)

Karadağ elbette işi şansa bırakmayıp kazanmak isteyecektir. Çünkü kaybederlerse farkı koruma konusunda sıkıntı yaşayabilirler, 9 sayı ile kaybetmeleri durumunda elenecekler. Diğer taraftan Letonya ise Strelnieks, Bertans, Timma ve Peiners gibi önemli silahların kadroya eklenmesiyle artık bu zorlu görev için oldukça hazır. Evet belki Karadağ’ı deplasmanda yenmek çok zor olacak ama bunu başarmak ve rakibin direncini kırıp farkı da açmaları gerekecek. Daha güçlü bir kadroyla bu deplasmana gelecek olan Letonya’nın farkı yakalaması zor olsa da en azından kazanacağını düşünüyorum.

İspanya – Türkiye : ALT (146.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (146.5) / 1.74 (Bets10)

İki takım da Dünya Kupası biletini cebine koymuş durumda, dolayısıyla bu maçtaki tek hedef grubu lider olarak tamamlamak. Kazanan bu görevi de başarıyla yerine getirmiş olacak. İki takımın da kadrolarında as oyuncuların hiç biri yok ve bu nedenle yine hücum performansı anlamında kısır bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Savunmaların ve sertliğin ön planda olmasını beklediğim maçta iki takımın da 70 sayının altında kalması beni şaşırtmaz.

Polonya – Hollanda : MS 1 (-13.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-12.5) / 1.67 (Bets10)

Polonya koç Taylor’ın da açıkladığı üzere bu maçta tam kadro yer alacak ve rakibi hafife almıyorlar aksine bu maçı taraftarları ile Dünya Kupası öncesi bir kutlamaya çevirmek istiyorlar ve bu nedenle de farklı galibiyete gideceklerini düşünüyorum. Zaten Hollanda’nın da beyni ve en önemli skor opsiyonu olan Kloof FIBA’nın resmi sitesine göre kadroda yer almayacak, Litvanya maçından da fazla süre vereceklerdir genç oyuncularına. Yani Portakallar’ın istim üstündeki Polonya’ya deplasmanda fazla direnebileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 9.66Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 17.08.19

Cumartesi programında hem 2021 FIBA EuroBasket hem de Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında bizleri birbirinden keyifli …