Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 26.02.22

Günün İddaa Kuponu 26.02.22

Cumartesi programında 2023 FIBA Dünya Kupası elemeleri kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Mısır – Kenya : ALT (148.5) – 1.54 (İddaa) & ALT (146.5) – 1.85 (Bets10)

Senegal’i bir kenara bırakırsak 3 tane birbirine denk, hücumda sınırlı ve düşük tempoda oynayan takımın yer aldığı bir grup var karşımızda. Dolayısıyla bu maçta da denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz diyebilirim. İki üretimi kusurlu ve kısır olan, atletik özellikleri ile sert savunma yapmaya çalışan ekibin kapışmasını izleyeceğiz. İlk maçlarında olduğu gibi bu maçlarında da bizlere düşük skorlar izleteceklerini, karşılıklı olarak 75 bareminin altında kalacaklarını tahmin ediyorum. 

Kongo – Senegal : MS 2 (-9.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-11.5) – 1.86 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Senegal ilk maçta Mısır karşısında ne kadar iyi durumda olduğunu kanıtladı ve açıkçası Kongo da Mısır’dan çok üstün bir takım değil. Yani bu maçta da farklı bir senaryo göreceğimizi düşünmüyorum. Senegal’in sert ve disiplinli savunması karşısında Kongo’nun da direncinin çabuk kırılacağını, Senegal’in bir kez daha çift haneli farklarla rahat bir galibiyete imza atacağını tahmin ediyorum. 

Bahamalar – Virjin Adaları : MS 2 (+7.5) – 1.48 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.88 (Bets10)

İki takım arasında bana göre tam bir denklik yok. Virjin Adaları Aska, Christmas, Gray ve Hodge gibi silahlarla hem kalite hem de uluslararası tecrübe anlamında Bahamalar’dan önde olan bir takım. Elbette deplasmanda olmaları ve savunmada yaşadıkları sorunlarla beraber dağınık bir oyun sergilemeleri onlara olan güveni düşürüyor. Ama üçüncülük yani üst tur bileti adına kritik olan maçta bu kaliteli isimlerle kaybetseler bile fark yemeyeceklerini, handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.40
Best10 Oranı: 6.47Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 10.08.22

Çarşamba programında Yeni Zelanda Ligi ve Filipinler Ligi‘nde oyanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …