Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu 26.04.21

Günün İddaa Kuponu 26.04.21

Pazartesi programında yer alacak Adriyatik Ligi maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FMP Beograd – KK Krka : MS 2 (+9.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında net farklar olduğunu söylemek pek doğru olmaz. Sloven ekibi için bu maç elbette çok daha önemli. Kaybetmeleri durumunda yüksek ihtimalle küme düşme grubunda yer alan takım olacaklar. Bu nedenle de bu maç onlar adına sezonun final maçlarından biri niteliğinde. FMP için ise formalite maçı olacağını düşündüğümüzde bu maçta daha agresif daha istekli taraf olacaklarını söylemek yanlış olmaz. Stipcevic ve Camphour lideriğinde bu maçı kazanmalarının sürpriz olmayacağını düşünüyorum, bu nedenle de tercihimi lehlerine açılan handikapı yanıma almaktan yanıma kullanacağım. 

Partizan – KK Split : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında elbette net kalite farkları olduğunu söyleyebiliriz. Partizan her ne kadar formalite maçları oynuyor olsa da işi ciddiye aldığını son maçlarda gösterdi, bu maça 4 maçlık bir seriyle geliyorlar ve hücumda özellikle çok formdalar. Her ne kadar Split adına çok kritik bir maç olacak olsa da kalite farklarını sahaya yansıtarak son haftalarda olduğu gibi yine Thomas ve Perkins gibi yıldızlarla 90 sayılara ulaşarak kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

Zadar – Kızıl Yıldız : MS 2 (-12.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-14.5) – 1.85 (Bets10)

Zadar adına önemli bir maç ama çok kritik değil, kaybetseler de ligde kalacaklar yüksek ihtimalle. Bu nedenle güçlü rakiplerine fazla direnebileceklerini sanmıyorum. Diğer taraftan Kızıl Yıldız ise maçı kazanırsa normal sezonu lider bitirip play-off boyunca ev sahibi avantajına sahip olacak ve Euroleague’de yeni sezonda mücadele etmenin yolu da şampiyonluktan geçtiği için onlar adına bu maçın önemi çok daha fazla. Zayıf rakipleri karşısında sorun yaşamayacklarını, çift haneli farklarla rahat şekilde kazanarak sezonu lider tamamlayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 5.72Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

OKK Spars Sarajevo – KK Split İddaa Tahmini 15.05.21

Adriyatik Ligi düşme grubu final serisinde OKK Spars Sarajevo Cumartesi saat 19:30’da KK Split ile …