Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 26.08.19

Günün İddaa Kuponu 26.08.19

Pazartesi programında Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında oynanan milli maçlar var. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

ABD – Kanada : ÜST (184.5) / 1.83 (Bets10)

Kanada’nın oyun yapısına ve kadrosundaki isimlere baktığımızda ABD-Avusturalya maçının bir kopyasını izleyebileceğimizi düşünüyorum. Çünkü onlar da tempoyu çok seviyorlar ve etkili guardlar var. Ancak Avusturalya kadar iyi uzunlar sahip olmadıkları için ABD’yi yenebileceklerini düşünmüyorum. Bizleri yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum.

İtalya – Yeni Zelanda : MS 2 (+14.5) / 1.88 (Bets10)

İtalya son maçta Fransa’yı zorlamış olsa da organizasyon ve savunma disiplini konusunda sorunlar yaşayan bir takım. Yeni Zelanda ise son maça Sırbistan karşısında bir kez daha gösterdi can yakabileceğini. Bu maçta İtalya’ya karşı da sert ve dirençli bir oyun ortaya koyacaklarını, kaybetserler de handikapta kalmayı başaracaklarını düşünüyorum.

Rusya – Arjantin : MS 2 / 1.34 (Bets10)

Rusya oldukça sınırlı bir kadroya sahip, çok önemli isimleri kadroda yer almıyor. Özellikle Shved ve Kulagin gibi iki yaratıcıdan yoksun olduklarını düşündüğümüzde Arjantin’in yaratıcı ve yetenekli guardları karşısında işlerinin çok zor olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Campazzo liderliğinde Arjantin’in bu maçtan bir galibiyet çıkaracağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 4.61

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …