Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 26.08.22

Günün İddaa Kuponu 26.08.22

2023 FIBA Dünya Kupası Amerika elemeleri kapsamında Cuma programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bahamalar – Venezüela : MS 2 – 1.48 (İddaa) & MS 2 – 1.68 (intobet)

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe farkı var. Bahamalar’ın elinde Hield gibi önemli bir NBA oyuncusu bulunsa da yalnız kalacağı bir gerçek. Venezüela ise Vargas, Guillent, Carrera ve Colmenares gibi uzun süredir birlikte oynayan ve uluslararası alanda tecrübesi yüksek isimlerden kurulu bir takım. Dolayısıyla bu maçta deplasmanda olsalar bile kazanmanın yolunu bulacaklarını düşünüyorum. Ama yine de riski yükseltmemek adına handikapsız direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

Dominik Cumhuriyeti – Panama : EvSahibi ÜST (86.5) – 1.59 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.75 (intobet)

İki takım arasında kalite ve tecrübe anlamında net farklar var. Dominik kıtanın en iyi kadrolarından birine sahip ve son yıllarda istikrarlı bir şekilde hep kıtanın ilk 5 takımı arasına girerek önemli turnuvalarda boy gösterdiler. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla beraber tecrübeli isimler Liz, Rojas, Vargas, Delgado’yu verimli kullanarak sonuca gideceklerini, rakibin zayıf savunması karşısnıda 85 baremini zorlanmadan geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Kanada – Arjantin : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.60 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.82 (intobet)

Kanada her zamanki gibi bir çok NBA oyuncusuna sahip çok etkileyici bir kadroya sahip. Özellikle Gilgeous-Alexander, Alexander-Walker, Pangos üçlüsünün liderliğinde kendi sahalarında tempoyu forse edeceklerini, üretimde ilk tur gruplarında olduğu gibi yine sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Arjantin zaman zaman savunmayı sertleştirebilir ama Kanada’nın atletik ve yetenekli kadrosıunu 90 bareminin altında tutmaları bana göre sürpriz olacaktır. 

İddaa Oranı: 3.77
intobet Oranı: 5.35Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 25.09.22

Pazar programının ilk kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi, İspanya Süper Kupa, Fransa Betclic ELITE Pro A …