Anasayfa / 2021 FIBA AfroBasket / Günün İddaa Kuponu 27.08.21

Günün İddaa Kuponu 27.08.21

Ruanda’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2021 FIBA Afrika Şampiyonası‘nın Cuma programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Kenya – Nijerya : MS 2 (-11.5) – 1.52 (İddaa) &  MS 2 (-13.5) – 1.90 (Bets10)

Kenya, kıtanın vasat takımlarından biri. İlk maçta güçlü Fildişi karşısında zaman zaman Ongwae liderliğinde direnmiş olsalar da 18 sayı fark yemişlerdi. Nijerya karşısında da farklı bir senaryo olacağını düşünmüyorum. Yıldızlarından yoksun olsalar da Afrika Aslanları Emelogu liderliğinde kazanmanın yolunu biliyor ve Kenya’nın onları Mali kadar zorlayabileceğini de düşünmüyorum, çift haneli farklarla kazanarak grup liderliği yani direkt çeyrek final bileti konusunda avantaj sağlayacaklarını düşünüyorum. 

Mali – Fildişi Sahili : MS 1 (+14.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (+12.5) – 1.82 (Bets10)

Mali ilk maçta eksik de olsa halen güçlü bir ekip olan Nijerya karşısında iyi bir direnç göstermiş en azından tek haneli farklarla yenilmişti. Fildişi karşısında da bu direnç seviyelerini koruyacaklarını, bu kez Kanoute ve Keita’yı daha fazla devreye sokarak, daha fiziksel ve sert oynayarak Fildişi’ne cevap vereceklerini, bu senaryoyla beraber de kaybetseler bile handikapta kalacaklarını, hatta Nijerya karşısında olduğu gibi çift haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

Güney Sudan – Senegal : MS 2 (-25.5) – 1.56 (İddaa) & MS 2 (-27.5) – 1.92 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de uluslararası tecrübe seviyesi anlamında çok ciddi farklar var. Ayrıca Sudan ilk maçında pandemi protokollerine uymayan Kamerun’u maç yapmadan 20-0 hükmen yenmişti. Senegal ise ilk maçında Uganda’yı dominant bir performans sonucu tam 38 sayı farkla sahadan silmişti adeta. Sudan’ın da onların dişine göre bir rakip olmadığını net olarak söyleyebiliriz, bir kez dah Dieng liderliğinde rahat bir galibiyet alacaklarını ve handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.49
Bets10 Oranı: 6.64Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.09.21

Çarşamba programında yer alan Yunanistan Kupası, Litvanya Ligi ve İspanya Liga Endesa maçlarına dair en …