Güncel
Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 29.06.21

Günün İddaa Kuponu 29.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘na katılacak son 4 takımın belirleneceği eleme gruplarının heyecanı başlıyor. Ben de sizler için Salı günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Polonya – Angola : EvSahibi ÜST (81.5) – 1.43 (İddaa) & EvSahibi ÜST (82.5) – 1.68 (Bets10)

İki takım arasında net anlamda bir seviye farkı var. Polonya, Ponitka, Slaughter ve yeni nesil skorerler Michalak artı Garbacz ile üretim konusunda bu tarz rakiplere karşı sorun yaşamayacaktır kji hazırlık maçlarında Tunus ve Meksika gibi rakipler karşısında 80 baremini aşarak bunu göstermişti. Bu maçta da hazırlık maçlarında yoksun oldukları ana skorer Slaughter’ın gelmesiyle hücumda daha rahat hareket edeceklerini, çift haneli farklarla kazanırken 84-85 sayılara ulaşabileceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Polonya’nın handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

Litvanya – Venezüela : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.47 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.78 (Bets10)

Litvanya’nın elinde Kalnietis, Grigonis, Giedraitis, Sabonis, Valanciunas gibi harika bir beş var. Açıkçası kendi sahalarında da oynadıklarını düşününce Venezüela’yı hiç tanımayacaklarını, Dominik karşısında olduğu gibi hücumda etkili bir performans ortaya koyup, tabiri caizse vurup geçeceklerini tahmin ediyorum. Venezüela’nın onlara karşı savunmada direnemeyeceklerini, 90 baremini zorlanmadan geçeceklerini öngörüyorum. Alternatif olarak da ev sahibinin handikaplı galibiyetlerine yönelebilirsiniz. 

Dominik Cumhuriyeti – Sırbistan : İY 2 (-12.5) – 1.52 (İddaa) & İY 2 (-12.5) – 1.80 (Bets10)

İki takım arasında ne kadar ciddi bir seviye ve kalite farkı olduğunu hatırlatmaya ya da açıklamaya gerek yok sanırım. Sırbistan Micic ve Teodosic gibi iki maestro liderliğinde tam bir yıldızlar topluluğu konumunda. Dominik’in de bu iki guard karşısında ayakta kalabileceğini düşünmüyorum. Sırbistan evinde oynamanın avantajıyla maça hızlı ve dominant bir giriş yapıp ilk yarıdan handikapı aşarak soyunma odasına gidecektir. Alternatif olarak da onlar için açılan baremden üst seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.20
Bets10 Oranı: 5.38Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

ABD – İran İddaa Tahmini 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçında Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 07:40’da İran ile karşılaşacak. İddaa …