Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 29.08.20 (2)

Günün İddaa Kuponu 29.08.20 (2)

NBA‘de play-off heyecanı kısa süren boykotun ardından yine başlıyor. Ben de sizler için Cumartesi ve Pazar programından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Milwaukee Bucks – Orlando Magic : MS 1 (-9.5) – 1.50 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkının ne kadar büyük olduğunu 3 maçtır görüyoruz zaten. İstekli ve hedefe kilitlenmiş bir Giannis’i Orlando savunmasının durdurması çok zor ki son maçlarda Middleton da kendisine gelmiş durumda. Pacers’ı 4-0 ile süpürerek dinlenmeye geçen yarı finaldeki rakipleri Heat’e daha fazla dinlenme avantajı vermemek adına bu maçta da işleri sıkı tutacaklarını ve yine çift haneli farklarla net bir galibiyet alarak 4-1 ile yarı finale çıkacaklarını düşünüyorum.

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder : MS 1 – 1.45 (Bets10)

Tam anlamıyla denk güçlerin mücadelesini izliyoruz, Westbrook’un dönmesi dengeleri değiştirebilir belki ama anladığım kadarıyla koç D’Antoni onun tam olarak hazır olmadığını düşündüğü için riske etmek istemiyordu ama bu maç öncesi çalışmalara başladı ve artık süre alabilecek durumda. Son 2 maçtır ucu ucuna kaybeden, elindeki maçı veren Houston’ın bu kez Harden, oynaması muhtemel Westbrook ve tecrübeli arkadaşları liderliğinde hata yapmayacağını, ilk 2 maçta yakaladıkları ruhu tekrar ortaya koyarak kazanıp seride 3-2 öne geçeceklerini düşünüyorum.

Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers : MS 1 (-8.5) – 1.44 (Bets10)

İki takım arasındaki temel fark Lebron-Davis faktörüydü ki Lakers da bu farkı son maçlarda net olarak ortaya koymaya, skora yansıtmaya başladı. Üst üste 3 maçı kazanmış olan, istim üstünde olan Lakers’ın Lillard’ın da yokluğundan iyi faydalanarak artık seriyi daha fazla uzatmayacağını düşünüyorum. Son maçta olduğu gibi Kuzma, Howard, Green ve Caldwell-Pope gibi rol oyuncularını da devreye sokarak Lillard’sız Portland karşısında çift haneli farklara ulaşarak kazanabileceklerini ve seriyi 4-1 ile geçeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.13Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.10.20 (Karma-1)

Pazar programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega Basket Serie A kapsamında oynanacak …