Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 29.08.22

Günün İddaa Kuponu 29.08.22

2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemelerinde Pazartesi programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Yeni Zelanda – Ürdün : MS 1 (-5.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.64 (intobet)

Yeni Zelanda her ne kadar B takımı niteliğinde bir kadroyla gelmiş olsa da bu seviyelerde rakiplerine önemli bir kalite ve tecrübeli üstünlüğüne sahipler. Ili, Fotu, Rusbatch, Smith-Milner gibi isimlerle Ahmet Düverioğlu’nda yoksun olacak Ürdün karşısında da bir adım önde olduklarını düşünüyorum ki daha yeni 24 Temmuz’da Asya Kupası’dan karşılaşmışlar ve Yeni Zelanda 75-83 ile kazanarak bronz madalyanın sahibi olmuştu. Bu maçta evlerinde oynamanın da avantajını kullanarak düşük handikapı geçip galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum.

Avustralya – İran : MS 1 (-14.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-16.5) – 1.82 (intobet)

Avustralya yine B takımı diyebileceğimiz sıradan bir kadroyla buraya geldi ama Bahreyn karşısında da gördüğümüz üzere bu seviye için halen üst seviye bir kadroya sahipler. McCarron, Froling, Kay, Brandt, Blanchfield, Vasiljevic gibi etkili silahlarıyla İran’ın artık yaşlanmış olan kadrosuna karşı üstünlük kuracaklardır ki bu maçta Yakchali ve Haddadi gibi iki önemli yıldızdan faydalanamayacaklarının da altını çizelim. Dolayısıyla Avustralya’nın evinde hata yapmayacağını rakibini böyle eksik yakalamışken vitesi yükseltip handikapı geçerek kazanacağını düşünüyorum. 

Hindistan – Lübnan : MS 2 (-28.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-28.5) – 1.60 (intobet)

Lübnan, Arakji, Arledge, Haidar ve Mansour liderliğinde kıtanın en formda takımlarından biri. Keyif veren, kaliteli bir basketbol oynuyorlar. Bu arada Asya Kupası gruplarında 17 Temmuz’da karşılaştıkları Hindistan’ı tam 41 sayı farkla yenmişler, daha doğrusu sahadan silmişlerdi. Açıkçası o maçla aynı kadroya sahipler ve burada da farklı bir tarife çıkacağını düşünmüyorum. İlk 3 yarışındaki iddiasını sürdürmek isteyen misafir takımın zayıf rakibini handikapı geçerek farklı bir şekilde yeneceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.35
intobet Oranı: 4.78Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (1) 01.10.22

Cumartesi programının ilk kısmında Yunanistan Süper Kupa, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak …