Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (3) 18.11.23

Günün İddaa Kuponu (3) 18.11.23

Cumartesi programının son kısmında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Oldenburg – Rasta Vechta : MS 1 (-5.5) – 1.48 (iddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.77 (intobet)

İki takım arasında puan tablosunda ve sahada oynanan basketbol anlamında bir denklik var diyebiliriz ama konu kadro kalitesine gelince Oldenburg’un bir adım önde olduğunu düşünüyorum ki sahalarında oynamanın avantajına da sahipler elbette. Bu artılarla beraber hata yapmayacaklarını, haftaiçi deplasmanda Oostende karşısında aldıkları yenilginin reaksiyonunu taraftarları karşısında vereceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim düşük farklı bir Oldenburg galibiyeti olacak. 

Girona – Breogan : MS 1 (-3.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında önemli farklar görmüyorum. Ancak Girona’nın sahasında ne kadar iyi oynadığını, Breogan’ın ise deplasmanlarda varlık gösteremediğini belirtmek, hatta altını çizmek gerekli. Bu sezon evlerinde çoğunlukla güçlü rakiplerle oynayıp kaybettiler, dolayısıyla hazır dişlerine göre bir rakip bulmuşken hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Düşük bir farkla da olsa kazanmalarını bekliyorum. 

Tenerife – Palencia : MS 1 (-8.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.62 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Tenerife her alanda rakibinden üstün ve tecrübeli bir takım. Lige istedikleri gibi başlayamadıkları için puan tablosunda yukarılara çıkmak istiyorlar, bu yolda da her maçı her rakibi ciddiye alıyorlar özellikle evlerinde. Palencia gibi zayıf ve özellikle deplasmanlarda varlık gösteremeyen bir takım karşısında da sürprize izin vermeyeceklerini, Huertas, Ristic, Cook gibi silahlarla kazanırken çift haneli farkları göreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.18
intobet Oranı: 4.73Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta programı Salı günü oynanacak maçlarla başlıyor. Ben de bu maçlara …