Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (3) 19.11.23

Günün İddaa Kuponu (3) 19.11.23

Pazar programının ikinci kısmında İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Baskonia – Valencia : MS 1 (-1.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.65 (intobet)

İki Euroleague takımının kapışmasını izleyeceğiz. Elbette Valencia, Endesa sahnesinde rakibine göre çok daha formda. Ancak Baskonia da Euroleague’de çift maç haftasını kayıpsız geçerek ne kadar formda olduğunu gösterdi. Evlerindeki son maçta Barça’yı tam 23 sayı farkla geçmişlerdi ve bu maçta da ateşli taraftarlarının desteğiyle denk rakipleri Valencia’yı formda Howard-Moneke ikilisiyle geçeceklerini düşünüyorum. 

Joventut Badalona – Bilbao : MS 1 (-2.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında bana göre kağıt üstünde de sahada oynanan basketbol anlamında da farklar var. Badalona her ne kadar uzun rotasyonunda sakatlıkların (Brodziansky, Tomic, Allen, takıma henüz katılmayan yeni transfer Cook) dezavantajını yaşıyor olsa da Andrews, Thomas, Chery liderliğinde iyi işler çıkarıyorlar ki bu maçta sakatlıktan dönen Feliz de takıma katılacak. Onun da yardımıyla play-off yolundaki rakiplerden birini buradan elleri boş göndereceklerini tahmin ediyorum. 

Reggio Emilia – Derthona Tortona : MS 1 (-3.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.62 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olmadığını biliyoruz. Ancak konu saha avantajına ve son maçlardaki form grafiğine gelince Reggio Emilia’nın bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Galloway, Hervey, Weber liderliğinde konuk ettikleri dişli bir rakip olan Tortona karşısında zaman zaman zorlanacaklarını düşünsem de düşük bir farkla kazanarak evlerindeki yenilmezlik ünvanın 4. maçta da koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3,09
intobet Oranı: 4.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 06.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta kapanış gününde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için …