Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 30.04.24

Günün İddaa Kuponu 30.04.24

NBA play-off programında Salı sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Miami Heat – Boston Celtics : MS 2 (-8.5) – 1.43 (İddaa) & MS 2 (-8.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını zaten sezon boyunca görmüştük. Evet Celtics evindeki 2 maçı kaybederek soğuk bir duş almıştı ama sonrasında deplasmanda 20 sayı farkla kazanarak tekrar ne kadar güçlü bir takım olduklarını rakiplerine hatırlatmışlardı. Şimdi seride altın vuruşu yapacakları maça geldik. Butler ve Rozier’den yine yoksun olacak Heat karşısında Brown, Tatum, Porzingis üçlüsünün liderliğinde sorun yaşamadan kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder : MS 2 (-2.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasındaki kalite farkını net olarak ortaya koydu Thunder ilk 3 maçta zaten. Evet Pelicans süpürülmemek için gurur meselesi yapıp bu maçta direnebilir ama ben açıkçası 3. maçta direnemeyerek zaten o şanslarını kullanmadıklarını düşünüyorum. İstim üstündeki Thunder’ın rakibi umutlandırmadan hazır 3-0’ı bulmuşken ve rakibi burada, taraftarı önünde daha yeni yenmişken bu psikolojik üstünlüğü kullanacağını, bir kez daha kazanarak seriyi süpüreceğini tahmin ediyorum. 

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers : MS 1 (-4.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.63 (intobet)

Gerek normal sezonda gerekse serinin ilk 3 maçında iki takım arasındaki siklet farkını zaten net olarak gördük. Son maçın deplasmanda olması nedeniyle Denver adına bir konsantrasyon düşüşü, iş kazası olarak görüyorum. Jokic ve arkadaşlarının evlerinde, taraftarları önünde ilk 2 maçta olduğu gibi Lakers’a izin vermeyeceğini ve artık seriyi daha fazla uzatmadan düşük farkla da olsa kazanıp adlarını yarı finale yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 2.97
intobet Oranı: 4.44Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Indiana Pacers – Boston Celtics İddaa Tahmini 26.05.24

NBA Doğu Konferansı final serisi 3. maçında Indiana Pacers Pazar günü saat 03:30’da Boston Celtics …