Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 30.06.19

Günün İddaa Kuponu 30.06.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası 2.maç gününde bizleri 8 maç bekliyor olacak. Ben de bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Litvanya – ABD : ÜST (166.5) / 1.83 (Bets10)

Litvanya ilk maçta Senegal karşısında pek fırsat bulamasa da aslında Jokubaitis liderliğinde koşmayı seven ve açık alanı iyi kullanan bir takım. ABD onlara bu tempo şansını vereceği için 80 sayılara çıkmaları beni şaşırtmaz. Diğer taraftan ABD’nin birebirde ve açık alanda etkili atletik oyuncularına karşı savunmada fazla direnç gösterebileceklerini de düşünmüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Sırbistan – Porto Riko : MS 1 (-20.5) / 1.83 (Bets10)

Sırbistan bu jenarasyon açısından tam anlamıyla bir yıldızlar topluluğu öyle ki ilk maçta Çin’i darma dağın ederken Paunovic’e bile ihtiyaç duymamışlar, Pecarski’yi de sadece 18 dakika parkede tutmaları yeterli olmuştu. Şimdi karşılarında Çin kadar olmasa da turnuvanın bir diğer zayıf ekibi Porto Riko olacak ve onlara da benzer bir tarife uygulayarak handikapı aşıp rahat kazanmalarını bekliyorum.

Fransa – Çin : MS 1 (-31.5) / 1.83 (Bets10)

Fransa ilk maçta Çin’e göre daha atletik ve daha yetenekli bir kadroya sahip olan Porto Riko’yu bile 23 sayı farkla darma dağan etmişti. Şimdi ilk maçta Sırbistan  49 sayı fark yiyerek tam anlamıyla havlu atmış Çin karşısında da rahat bir galibiyet almamaları büyük sürpriz olacaktır. Fransa’nın ezici bir üstünlük kurup handikapı aşarak kazanmasını ve turnuvadaki ikinci galibiyetini almasını bekliyorum.

Rusya – Yunanistan : ALT (153.5) / 1.83 (Bets10)

İki takım da A takım ekollerinden gelen disiplin ve savunma sertliğine sahipler. Bu maçta da denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz ve sertlik seviyesinin A takım seviyesine zaman zaman çıkabileceği, düşük skorlu, kısır bir maç bekliyorum. İki takım da kontrollü oyunu tercih edecektir ki özellikle ilk maçı kaybetmiş olan Rusya hata yapmamak için savunmaya ekstra önem verecektir. Bu nedenle tercihim düşük skordan yana olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 11.22

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …