Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu – 31.08.19

Günün İddaa Kuponu – 31.08.19

Dünya Kupası geldi çattı ve ilk günde bizleri tam 8 tane keyifli maç bekliyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İran – Porto Riko : MS 1 (+6.5) / 1.40 (İddaa) & MS 1 (+7.5) / 1.44 (Bets10)

İran Haddadi liderliğinde yabana atılacak bir kadroya sahip değil. Birbirleriyle uzun süredir oynayan isimlerden kurulu bir ekipler ve son hazırlık maçlarında Avrupa takımlarına karşı bile direndiler. Şimdi karşılarında denk bir rakip var ve Yunus ile beraber b u 3 takımdan birisi İspanya’nın ardından ikinci olup gruptan çıkabilecek. Bu nedenle bu maç final niteliğinde çok değerli. Bunun bilinciyle İran’ın maça tam konsantre olacağını ve Haddadi’yi iyi kullanıp kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum.

Rusya – Nijerya : MS 2 / 1.50 (İddaa) & MS 2 / 1.58 (Bets10)

Rusya elinde bir yıldız olmamasının etkisiyle tamamen takım oyunu oynayan, sisteme bağlı kalan bir takım. Ancak bu onların özellikle hücumdaki üretkenliklerini düşünüyor. Diğer taraftan aksine hücum performansı iyi olan Arjantin ve Litvanya gibi takımları yavaşlatamadıklarını, farklı kaybettiklerini gördük. Karşılarındaki Nijerya da atletizm ve tempo olarak onlardan üstün bir takım ve Ruslar’ın onları yavaşlatamayacağını, tempoya da ayak uyduramayacağını düşünüyorum. Bu nedenle tercihim Nijerya’nın galibiyetinden yana olacak.

Fildişi Sahilleri – Çin : EvSahibi ALT (69.5) / 1.45 (İddaa) & EvSahibi ALT (67.5) / 1.80 (Bets10)

Fildişi hücumda oldukça sınırlı bir takım. Özellikle kısa rotasyonlarında yaratıcı bir isimleri yok ve uluslarası tecrübeleri çok düşük takımdaki isimlerin. Genelde tempoyu düşürüp sert oynamayı seviyorlar. Çin de düşük tempoda oynayan ve etkili uzunları ile yarı sahada sonuca gitmeye çalışan, buna karşın iyi de savunma yapan bir ekip. Brezilya ve Porto Riko gibi daha yüksek potansiyelli takımları bile 72-73 bandında tuttuklarını düşündüğümüzde Fildişi’ni 70 sayının altında tutmaları bence normal sonuç olacaktır.

Arjantin – Güney Kore : ÜST (163.5) / 1.40 (İddaa) & ÜST (163.5) / 1.47 (Bets10)

Arjantin Campazzo bu maçta oynamasa da, ki oynama ihtimali yüksek, Laprovittola ve Vildoza liderliğinde açık alanı çok iyi kullanan, rahat skor üreten bir takım. Deck, Garino ve Brussino gibi atletik, enerjik kanat oyuncuları ile onları açık alanda durdurmak hiç kolay değil ki Kore’de de bunu yapabilecek bir savunma sistemi, disiplini yok. Diğer taraftan onlar da tempoyu seviyorlar ve Arjantin’i destekleyeceklerdir bu konuda. 80 sayılara çıkabileceklerini düşünsem de Arjantin’i 90 sayıların altında tutmaları da kolay görünmüyor, bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 4.26
Bets10 Oranı: 6.02

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …