Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (BBL) 09.05.21

Günün İddaa Kuponu (BBL) 09.05.21

Pazar programının ilk saatlerinde Almanya easyCredit BBL‘de oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ludwigsburg – FC Bayern : EvSahibi ÜST (81.5) – 1.50 (İddaa) &  EvSahibi ÜST (83.5) – 1.88 (Bets10)

Ligin iki güçlü şampiyonluk adayının kapışmasını izleyeceğiz. Bayern’in çıkaracağı kadroya göre erken bir yarı final hatta final maçı bile diyebiliriz. Ancak tabiki form grafiğine bakılınca Ludwigsburg’un bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle hücumda yakaladıkları çeşitlilik ve neredeyse her maçta farklı 3 ismin takımı taşıması çok önemli. Bayern’in de son haftalarda kazandığı maçlarda bile savunmada sorunlar yaşadığını biliyoruz. Bu maçta da formda ve güçlü rakipleri Ludwigsburg’u yenmeyi başarırlarsa bile onları 80 bandının altında tutabileceklerini düşünmüyorum. Alternatif olarak toplam baremden üst seçeneği de değerlendirilebilir. 

Telekom Bonn – Ratiopharm Ulm : Deplasman ÜST (86.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (88.5) – 1.85 (Bets10)

Gerek kadro kalitesi olarak gerekse son maçlardaki form grafiği açısından Ulm bir adım önde ki onlar adına averaj maçı değil, sıralama açısından galibiyete ihtiyaçları var. Bu nedenle de agresif bir oyun sergileyeceklerini, bunun daha çok hücum performanslarına etki edeceğini, zaten savunmad vasat ve yumuşak olan Bonn’a karşı zorlanmadan 90 sayıları göreceklerini düşünüyorum. Alternatif isteyen Ulm’un handikapli galibiyetlerine de yönelebilir. 

Giessen – Braunschweig : ÜST (176.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (178.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım adına da farklı nedenlerle formalite maçı olacak. Wurzburg, lige veda maçına çıkacakken Braunschweig ise tatil öncesi son bir ter atacak diyebiliriz. İki takımın da son maçlarda tempoyu arttırdığını ve hücum odaklı bir basketbol oynadığını, Giessen’in savunmasının da sezon başından beri evlere şenlik olduğunu biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryol olmayacağını, oyuncuların bu formalite maçında bireysel istatistiklerine konsantre olarak savunmayı boşlayacaklarını, bizleri yüksek tempoda bol skorlu bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum. 

Gottingen – Bayreuth : ÜST (174.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (176.5) – 1.72 (Bets10)

İki takımın da sezondan herhangi bir beklentisi kalmadı, sabırsızlıkla tatile çıkmayı bejkliyor artık oyuncular. Bu noktada savunmaya konsantre olabileceklerini düşünmüyorum. Zaten sezon boyunca bizlere hücum odaklı, tempolu bir basketbol izleten iki ekibin bu formalite maçında da farklı bir senaryo çıkaracağını zannetmiyorum. Bir tarafta Nelson diğer tarafta Walker takımlarına hücumda liderlik ederek 85 bareminin sorunsuzca aşılmasını sağlayarak maçı üste götüreceklerdir. 

İddaa Oranı: 5.06
Bets10 Oranı: 10.47Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.21

Cumartesi programında oynanacak olan milli takımlar Hazırlık Maçları kapsamında en güvendiğim tahminleri sizler için teçtim, …