Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (BBL) 14.02.21

Günün İddaa Kuponu (BBL) 14.02.21

Pazar programının ilk bölümünde yer alan Almanya easyCredit BBL‘de oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşısınızda Günün İddaa Kuponu, herkese bol işanslar.

Brose Bamberg – Alba Berlin : MS 2 (-2.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.40 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğu gibi son maçlara baktığımızda form grafiği açısından da Alba’nın bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle koç Reneses ve öğrencilerinin deplasmanda olmalarına rağmen kazanmaya yakın olduklarını, zirve yarışında Ludwigsburg’un gerisine düşmemek için eksik maçlarını galibiyetle tamamlamaya devam edeceklerini düşünüyorum. Bamberg kendi sahasında Hall, Vitali ve Kravish gibi isimlerle direnmeye çalışacaktır ama Alba’nın 40 dakika sonunda düşük handikapı da geçerek kazanan taraf olacağını öngörüyorum. 

Frankfurt – Ratiopharm Ulm : MS 2 – 1.35 (İddaa) & MS 2 – 1.48 (Bets10)

Koç Lakovic’in öğrencileri ligin önemli takımlarından biri ve büyük takımlara karşı oynadıkları iyi basketbolla da kolay lokma olmadıklarını gösterdiler, son olarak Bayern’i epey zorlamışlardı. Özellikle Osetkowski ve Klepeisz çok formdalar, onların liderliğinde bu maçta deplasmanda olmalarına rağmen formsuz rakiplerinden bir adım önde olduklarını düşünüyorum ve zaman zaman zorlanabileceklerini ömgörsem de 40 dakika sonunda kazanarak play-off yarışındaki iddialı yolculuklarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

Gottingen – Crailsheim Merlins : MS 2 (-3.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında olduğu kadar sahada oynanan basketbol seviyesi adına da ciddi farklar var ve elbette Crailsheim bu faktörlerde hep önde olan taraf. Bell-Haynes liderliğinde sezonun flaş takımı ünvanını aldıktan sonra sergiledikleri performanslarla da zirve takibini sürdürüp ünvanlarının altını doldurdular. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen vasat rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, düşük handikapı geçerek kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

Bayreuth – Oldenburg : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.38 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı var. Oldenburg koç Drijencic yönetiminde bu sezon da ligin üst düzey takımlarından biri. Evet son maçlarda bir düşüş trendine girdiler ama son olarak kendi sahalarında Giessen karşısında kaybetmeleri onlara bir ders vermiş olmalı. Paulding ve Mahalbasic’in takıma liderlik ederek derleyip toplayacaklarını, bunu bir iş kazası olarak kabul edip Bayreuth deplasmanında reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum ki son 2 maçını kaybetmiş olan, kötü durumda olan Bayreuth’un onlara fazla sorun çıkarabileceğini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: 3.69
Bets10 Oranı: 4.15Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 21.01.21

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında Pazar günü oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri sizler için …