Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 02.10.21

Günün İddaa Kuponu (BSL) 02.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 2. hafta programı Cumartesi günü başlıyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol kazançlar. 

Pınar Karşıyaka – Bahçeşehir Koleji : MS 1 (-4.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.67 (Bets10)

Ligimizin ilk 4 yarışında çetin bir mücadele içerisinde olmalarını beklediğim iki denk ekibin karşılaşmasını izleyeceğimizi düşünüyorum. Ancak Bahçeşehir’de Williams’ın olmasyışı pota altında Colson, Mbaye, Semih, Mitchell gibi silahlarla Karşıyaka’nın bir adım öne çıkmasını sağlayacaktır. Ayrıca Taylor da çok formda Kaf-Kaf’da. Tarafarları karşısında bu sezon ilk kez bir resmi maça çıkacak olan Karşıyaka’nın onların ateşini de arkasına alarak evinde hata yapmayacağını, pota altını iyi kullanarak düşük handikapı da geçip haftayı galibiyetle tamamlayacaklarını düşünüyorum. 

Tofaş – Büyükçekmece : EvSahibi ÜST (86.5) – 1.54 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında elbette kadro kalitesi anlamında net farklar var. Tofaş ilk 4 yarışı için kurulmuş bir takımken, Büyükçekmece’nin ana hedefi ise geçen sezon olduğu gibi öncelikle düşme potasından uzak kalabilmek. Bursa ekibinin taraftarı ile buluşacağı bu ilk maçta kendi sahasında tempoyu forse edeceğini, Cruz, Berk, Shepherd açık alanda etkili olacağını düşünüyorum. Büyükçekmece’nin de ilk maçtaki yumuşak savunmasını birden bire, bu kadar kısa zamanda sertleştiremeyeceğini, Tofaş’ın Zubcic’den de iyi katkı alarak kazanırken 90 sayıları görebileceğini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Tofaş’ın handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

Galatasaray NEF – Darüşşafaka : MS 1 (-3.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.71 (Bets10)

İki takım arasında gerek kadro kalitesi anlamında gerekse basketbol seviyesi anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Özellikle Galatasaray’ın kendi sahasında ateşli taraftarı ile birlikte oynayacağını düşündüğümüzde bu farkın daha da belirgin olacağı kanaatindeyim. Melo, Purcell, Bost üçlüsü ile dışarıdan, Blackshear ile de içerden etkili olacaklarını, Daçka’nın sert savunmasını yüksek tempo ile ciddi anlamda zorlayacaklarını öngörüyorum. Daçka da Caupain ve Boothe liderliğinde direnecektir ama handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: 3.13
Bets10 Oranı: 4.91Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 20.10.21

Çarşamba programının ilk saatlerinde 7DAYS EuroCup sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için …