Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 06.05.22

Günün İddaa Kuponu (BSL) 06.05.22

ING Basketbol Süper Ligi 30. ve son hafta programı Cuma maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Anadolu Efes – Semt77 Yalovaspor : MS 2 (+9.5) – 1.52 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 2.40 (Bets10)

Elbette Efes net olarak maçın favorisi. Yedeklerle de çıksalar Yalova’dan daha üstün bir kadroya sahipler. Ancak bu maça sadece formalite için çıkacaklar ve aksine Yalova için ise ölüm kalım maçı olacak. Bu nedenle de Yalova’nın son 2 maçta olduğu gibi Efes’e karşı da direnç göstereceğini düşünüyorıum. Gallinat, Starks, Rupnik üçlüsünün etkili olmasını beklediğim maçta pota altında da Lee ve Brown’u verimli kullanmayı başarırlarsa muhtemelen yine Pleiss ve Dunston’ın olmayacağı Efes’e bu alanda üstünlük kurabilirler. Bu ölüm kalım maçında Yalova lehine açılan handikapı yanıma alacağım, kaybetseler de çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum. 

Bahçeşehir Koleji – Yukatel Merkezefendi Belediyesi : MS 2 (+13.5) – 1.52 (İddaa) & MS 2 (+14.5) – 1.66 (Bets10)

Her iki takımın da kazanma adına farklı motivasyonları var. Ama Bahçeşehir kazansa da 6. sırayı garantilemek için yetmiyor. Diğer taraftan Merkezefendi için bu maç tam anlamıyla hedef maç, kazanırlarsa ligde kalmayı garantiliyorlar. Bu nedenle de deplasmanda da olsalar geçen haftaki düşük direnç seviyelerini yukarı çekeceklerini, German ve Lomazs liderliğinde Bahçeşehir’e zaman zaman zor anlar yaşatarak en azından handikapta kalacaklarını, çift haneli farklarla yenilmeyeceklerini düşünüyorum. 

Petkim Spor – Beşiktaş Icrypex : ÜST (161.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.66 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi bir kalite farkı yok. Bununla beraber iki takım adına da bir formalite maçı olması nedeniyle taraf bahsi ya da handikap açısından bence riskli bir maç olacak. Ama iki takımın da son haftalarda hücumda ritmlerini bulduklarını düşünüyorum ve oyuncular bu tarz maçlarda her zaman istatistiklerine oynarlar, savunma performansları da düşer motivasyon olmamasından dolayı. Bu maçta da aynı senaryoyu göreceğimizi düşünüyorum ve karşılıklı olarak 80 baremini aşacakklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.58
Best10 Oranı: 6.61 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma) 17.05.22

Salı programında ING Basketbol Süper Ligi ve İtalya Lega Basket Serie A sahnesinde oynanacak maçlara …