Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 10.05.21

Günün İddaa Kuponu (BSL) 10.05.21

Pazartesi programının ilk saatlerinde ING Basketbol Süper Ligi‘nde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

HDI Sigorta Afyon Belediyespor – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor : MS 2 & ÜST (170.5) – 2.77 (Bets10)

Afyon’un bu maç için herhangi bir hedefi olmaması artı hem Wright, Cruz, Leissner, Egemen gibi önemli isimlerden hem de koç Sevim’den yoksun olmaları mutlak galibiyete ihtiyacı olan Fethiye’nin işini kolaylaştırmış durumda. Bununla beraber iki takımın da son maçlarda olduğu gibi yine tempoyu yüksek tutacaklarını ve bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum. Bu nedenle Fethiye’nin galibiyetiyle beraber üst seçeneğini önereceğim. Son şansını değerlendirmek isteyen Fethiye’nin Johnson, Cook ve Atkins liderliğinde eksik Afyon’u geçerek kulağının ve gözünün Bahçeşehir – Petkim maçında olacağını söylemek yanlış olmaz. 

Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor : MS 2 & ÜST (160.5) – 2.29 (Bets10)

Normal şartlarda Bahçeşehir tam kadro olsa ve iddiası olsa bu maçta kendi sahasında net favori. Ama hem İsmet, Aldridge, Jankovic gibi önemli eksiklerin bulunması, hem de formalite maçına çıkacak olmaları nedeniyle son Gaizantep maçında olduğu gibi dirençlerinin çabuk kırılacağını tahmin ediyorum. İşi riske atmak istemeyen Petkim’in tüm gücüyle saldıracağını, Vasiliauskas, Ray, Wimbush üçlüsüyle kazanarak ligde kalmayı garantileyeceğini düşünüyorum. Bununla beraber takımların savunma konusunda fazla istekli olacağı bir maç beklemiyorum. Petkim’in tempolu oynamasını, Bahçeşehir’in de atarak onlara cevap vereceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 6.34Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 18.06.21

Cuma programının son bölümünde oynanacak Hazırlık Maçları arasından en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün …