Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 11.03.23

Günün İddaa Kuponu (BSL) 11.03.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta programı Cumartesi günü maçları ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Manisa BBSK – Gaziantep : ÜST (152.5) – 1.72 (intobet)

Ligimizde son yılların en çekişmeli sezonunu izliyoruz. Tam 6 takımın 7 galibiyeti var ve play-off potasının 8 düşme hattının da 6 galibiyetle başladığını hatırlattığımda takımların nasıl bir alanda sıkıştıklarını daha net anlayabilirsiniz sanırım. Bir başka deyişle bu maçta çıkacak galibiyet her iki takım için de tam anlamıyla altın değerinde olacak. Denk güçler diyebileceğimiz bir mücadele olacak ve bu nedenle de taraf bahsi bana riskli geliyor. Bunun yerine Manisa’nın son maçlarda 80 sayılara çıktığını ya da zorladığını, Gaziantep’in ise son 3 açında da 80 baremini rahatlıkla geçtiğini düşününce toplam baremden üst seçeneği mantıklı görünüyor. 

Beşiktaş Emlakjet – Tofaş : ÜST (159.5) – 1.77 (intobet)

İki takım da geçen hafta bizlere yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele izletmişlerdi. Beşiktaş’ın düşme potasından kurtulmak için evindeki her maçı final niteliğinde gördüğü bir ortamda ve 7 galibiyetli 6 takımın sıkıştığı ligizmizde Tofaş’ın da o takımlardan biri olarak bu maçı son derece ciddiye alacağını, yüksek motivasyonla oynayacağını biliyoruz. Beşiktaş her ne kadar Galatasaray galibiyetinin moraliyle yine evinde favori olsa da Tofaş da yeni yabancıları ile reaksiyon gösterebilir. Taraf bahsi bana yine riskli görünüyor. Bunun yerine takımların tempolarına ve ellerindeki kadroların skor potansiyellerine güvenerek üst tercihine yöneleceğim. 

Frutti Extra Bursaspor – Aliağa Petkim Spor : ÜST (161.5) – 1.67 (intobet)

Ligin iki farklı hedefteki ve seviyedeki takımının karşılaşmasını izleyeceğiz.Bursaspor elbette evindeki atmosfer ile saha avantajını en iyi kullanan takımlardan birisi ve daha güçlü kadrosuyla da maçın favorisi. Ama Petkim de daha yeni deplasmanda Galatasaray’ı yenmiş, kolay lokma olmayan bir takım. Dolayısıyla taraf bahsi yine riskli görünüyor. Onun yerine iki takımın da son haftalarda artan skor potansiyellerini ve tempolarını düşünerek üst seçeneğini tercih edeceğim. Bir tarafta Needham ve Onuralp, diğert tarafta Prewitt ve Cherry varken karşılıklı olarak 80 sayıları geçmeleri dahi bence sürpriz olmaz. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 5.08Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 28.03.23

Turkish Airlines Euroleague 31. hafta programı kapsamında Salı günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …