Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 26.09.21

Günün İddaa Kuponu (BSL) 26.09.21

Pazar programında oynanacak ING Basketbol Süper Ligi açılış haftası maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Büyükçekmece – Galatasaray NEF : MS 2 (-4.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım arasında sadece kağıt üstünde değil hazırlık maçlarında sergiledikleri performanslar açısından da net farklar var ve tahmin edeceğiniz üzere Galatasaray önde olan, favori olan taraf ki iki takım 9 Eylül’deki hazırlık maçında, Göl Kupası’nda karşılaşmış ve deplasmanda olmasına rağme sarı kırmızılılar 76-81’lik skorla kazanan taraf olmuşlardı. Bu maçta da hazırlık dönemindeki formda performanslarını ortaya koyacaklarını, deplasmanda olmalarına rağmen Trimble’ın da sakatlıktan dönmesiyle birlikte yine kazanacaklarını, düşük handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Petkim Spor – Pınar Karşıyaka : MS 2 (-6.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.68 (Bets10)

Petkim koç Sevim yönetiminde iyi bir kadro kurdu ama yüm oyuncuların yeni olmasıyla beraber henüz adaptasyon sürecinin başında olduklarını belirtelim. Karşılarında ise Taylor ve M’Baye gibi kaliteli silahların yanına Blackmon ve Colson gibi kaliteli silahları eklemiş, yerli rotasyonunu da Burak Can, Can Korkmaz ve Berkan ile güçlendirmiş bir Karşıyaka olacak. Dolayısıyla kendi sahalarında olsalar bile işlerini zor olacağını, Kaf-Kaf’ın kalite ve tecrübe farkını sahaya yansıtarak düşük handikapı aşıp kazanmasını bekliyorum. 

Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş Icrypex : MS 1 (-7.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.70 (Bets10)

Hem kadro kalitesi ve tecrübe hem de hazırlık döneminde sergilenen basketbol seviyesine baktığımızda Bahçeşehir’in Beşiktaş’dan bir değil, bir kaç adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla sezonun açılış maçında, deplasmanda olmalarının da etkisiyle fazla şansları olmadığnı düşünüyorum. Bahçeşehir’in kendi sahasında Kartal ve Oğuz gibi kaliteli yerlileri de verimli kullanarak geçen sezona göre güç kaybetmiş olan rakibi karşısında galibiyete uzanırken düşük handikapı da geçecebileceğini, çift haneli farklarla kazanmalarının sürpriz olmayacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.40
Bets10 Oranı: 4.83Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 23.10.21

Cumartesi programının ilk bölümünde İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya Liga Endesa‘da oynanacak maçlara …