Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 28.03.21

Günün İddaa Kuponu (BSL) 28.03.21

ING Basketbol Süper Ligi 26. hafta programı Pazar günü oynanacak maçlarla sona erecek. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu, herkese bol şanslar.

Türk Telekom -Beşitaş Icrypex : ÜST (162.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.87 (Bets10)

Kadro kalitesi anlamında Telekom, bir çok takıma karşı olduğu gibi Beşiktaş’a göre de üstün bir takım. Ancak sahada oynadıkları basketbol bu dominantlığı yansıtamıyor. Yüksek tempolarda oynadılar son maçlarını ve Wiltjer, Dekker, O’Bryant üçlüsü ile 4-5 numaradan çok üretken oynuyorlar. Karşılarında da tempoyu seven bir ekip var ve Beşiktaş’ın hem içerden hem de dışarıdan Telekom’un vasat savunmasını zorlayacak silahları var. Özellikle sıkça izleyeceğimizi düşündüğüm Alpere-Wiltjer eşleşmesi kritik olacak. Taraf bahsi almak adına zor bir maç olacağını düşünüyorum. Bunun yerine iki takımın da son haftalarda hücumda gösterdiği etkin performansı dikkkate alarak tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. 

HDI Sigorta Afyon Belediyespor – Fenerbahçe Beko : MS 1 (+10.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (+10.5) – 1.65 (Bets10)

Sarı lacivertliler son haftalarda iki kulvarda da iyi işler çıkardılar ama BSL’de zaman zaman geniş rotasyonu kullanmak adına zorlandıklarını da gördük. Şimdi önlerinde kritik bir çift hafta programı var Euroleague’de. Dolayısıyla koç Kokoskov’un haklı olarak De Colo, Vesely, Guduric gibi yıldızlarını dinlendireceğini düşünüyorum. Bu da onların gücünü epey düşürecektir zorlu Afyon deplasmanında. Kenan ve O’Quinn gibi isimler formdalar ama Afyon da çok dişli bir takım ve son maçlarda Kairys’in de forma girmesiyle beraber Egemen ile pota altını da verimli kullanıyorlar. Büyük maçları iyi oynayan, iyi konsantre olan Afyon’un bu maçta da Fenerbahçe’yi zorlayacağını, handikapta kalacağını düşünüyorum. 

Büyükçekmece – Galatasaray : MS 2 – 1.52 (İddaa) & MS 2 – 1.63 (Bets10)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de oynanan basketbol açısından net farklar var. Evet Galatasaray da son haftalarda sonuç anlamında iyi işler çıkaramadı ama oynadıkları basketbol ve direnç seviyeleri Büyükçekmece’ye göre çok daha iyi durumda. İki takımın da düşme potasından uzak kalabilmek adına galibiyete ihtiyacı var. Galatasaray’ın iki yıldız guardı Crawford ve Jackson’ı yine iyi kullanop sonuca ulaşacağını, kazanarak rahat bir nefes alacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.35
Bets10 Oranı: 5.03Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 13.04.21

Salı programında akşam seansının son kısmında Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya easyCredit BBL ve …