Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (Dünya Kupası Elemeleri) 25.11.21

Günün İddaa Kuponu (Dünya Kupası Elemeleri) 25.11.21

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa kıtası elemeleri kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Belarus – Türkiye : MS 2 & ALT (151.5) – 1.98 (İddaa) ; MS 2 & ALT (150.5) – 2.25 (Bets10)

Elbette kağıt üstünde uluslararası tecrübe anlamında da kalite seviyesi olarak da biz bir adım öndeyiz rakipten. Ancak deplasmanda olmamız ve oyuncularımızın bazılarının milli takım tecrübesinin düşük olması ve birlikte fazla oynayamamış olmaları dezavantajlar. Yine de onların düşük tempo ve sert oyunlarına karşılık verebileceğimizi düşünüyorum ki özellikle Larkin ve NBA oyuncularının olmadığı kadrolarımızın skor üretiminde sorun yaşadıklarını da defalarca kez gördük. Dolayısıyla bu maçta da düşük skor çıkması yüksek bir ihtimal ve bununla beraber de artılarımızı iyi kullanıp zorlansak da kazanabileceğimizi tahmin ediyorum. 

Sırbistan – Letonya : MS 2 (+9.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.73 (Bets10)

Evet Sırbistan kendi sahasında ne olursa olsun bu tarz maçlarda favoridir. Ama Letonya’nın da elinde iyi bir kadro var ve Sırplar’ın Euroleague oyuncularından yoksun olduğunu düşünürsek bu fırsatı deplasmanda da olsa değerlendirmek isteyeceklerdir. Çünkü bir dahaki maçları Euroleague gününe gelmeyebilir… Koç Banchi ile yeni bir sayfa açan motive Letonya’nın tecrübeli oyuncuları liderliğinde Sırplar’a zor anlar yaşatabileceğini, kaybetseler de bunun çift haneli farklarla olmayacağını tahmin ediyorum. 

Hırvatistan – Slovenya : MS 2 (-4.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.69 (Bets10)

Hırvatistan’ın NBA oyuncuları dışında en büyük kozu Hezonja ve o da Euroleague’de mücadele ettiği için gelemedi bu maça. Yani oldukça vasat bir kadro var ellerinde. Slovenya’nın elinde ise Prepelic, Nikolic, Muric, Blazic ve Dimec gibi son yıllarda önemli başarılar elde eden kadronun değerli parçaları var. Hem tecrübe hem de kalite farkıyla beraber Blazic liderliğinde deplasmanda olmalarına rağmen kazanabileceklerini, belirtelin küçük handikapı da aşmakta zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.34
Bets10 Oranı: 6.58Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Virjin Adaları – Dominik Cumhuriyeti İddaa Tahmini 30.11.21

2023 FIBA Dünya Kupası Amerika elemeleri C grubu 2. maçında Virjin Adaları Salı saat 03:00’da …