Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Günün İddaa Kuponu (EuroBasket) 21.02.20

Günün İddaa Kuponu (EuroBasket) 21.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemelerinde 2.gün maçları oynanacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Türkiye – Hollanda : ALT (146.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (145.5) – 1.81 (Bets10)

Koç Sarıca’nın baskılı savunma ve önce az skor yeme felsefesine dayalı oyununu çok iyi biliyoruz. Zaten takımda net bir skor opsiyonu, yıldız olmadığını da düşünürsek bu maçta savunmaya daha çok önem vereceğimizi düşünüyorum. Tıklım tıklım dolu salonda Ankara seyircisinin yaratacağı baskıyla zaten çok sınırlı olan Hollanda’ya fazla skor şansı tanımayacağımızı, bizim de sert geçmesini beklediğim maçta 75 sayıyı kolayca geçemeceyeceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

Yunanistan – Bulgaristan : EvSahibi ÜST (77.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (78.5) – 1.71 (Bets10)

Yunanistan Dünya Kupası elemelerinde de benzer bir kadroyla oynamış ve çok etkili olmuştu. Euroleague ya da NBA oyuncuları olmasa da özellikle Bochoridis ve Larentzakis guard ikilisinin bu seviyelerde net fark yaratacağını, hem arkadaşlarını iyi organize edip hem de skora katkı vererek Yunanistan’ın 80 sayının üstüne çıkmasını sağlayacaklarını düşünüyorum ki zaten Bulgaristan’ın da iyi savunma yapamayan bir takım olduğunu Dünya Kupası elemelerinde de görmüştük; Rusya’dan 104 ve Bosna’dan 87 sayı yemişlerdi.

Letonya – Bosna Hersek : MS 1 – 1.32 (İddaa) & MS 1 – 1.45 (Bets10)

Letonya kendi sahasında ateşli taraftarı ile güzel bir atmosfer oluşturan, rakip takımlara kök söktüren bir takım. Bu grupta da Yunanistan’dan sonra favori konumundalar. Zayıf rakipleri Bosna’nın en iyi olduğu yer pota altı diyebiliriz. Ancak burada da Letonya’nın Mejeris-Meiers ikilisi ile üstünlük kurmasını bekliyorum. Birlikte oynamayı daha iyi bilen ve daha tecrübeli oyunculara sahip Letonya’nın evinde oynamanın avantajı ile hata yapmayacağını düşünüyorum.

Almanya – Fransa : MS 2 – 1.45 (Bets10)

Almanya zaten EuroBasket biletini ev sahibi olarak cebe koyduğu için bu maçta daha rahat olan taraf olacak. Fransa ise sürpriz yapabilecek Karadağ ve Britanya’nın da yer aldığı grupta her maçı ciddiye almak zorunda. Ellerinde yetenekli, takımlarında iyi bir sezon geçiren ve en önemlisi kendilerini göstermek isteyen oyunculardan kurulu bir kadro var. Özellikle pota altında net bir üstünlük kurmalarını ve kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 6.51

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …