Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 22.12.21

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 22.12.21

Turkish Airlines Euroleague‘de 17. hafta programı Noel nedeniyle 1 gün erken, Çarşamba günü başlıyor. Ben de sizler için bugün oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Anadolu Efes – Kızıl Yıldız : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (82.5) – 1.72 (Bets10)

Temsilcimiz son haftalarda tam anlamıyla istim üstünde ve özellikle Larkin’in kendisine gelmesiyle hücumda farklı bir seviyeye çıkmış durumdalar. Artık 85-90 baremine hiç zorlanmadan ulaşbiliyorlar. Son maçlarda özellikle evden uzakta savunmada yumuşayan Kızıl Yıldız karşısında Larkin ve Micic liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını, yine Sinan Erdem’de oluşturulacak müthiş atmosfer eşliğinde kazanırken 82 baremini geçeceklerini düşünüyorum. Bayern ve Real’den 78 ile 79 yiyen Sırp ekibinin Sinan Erdem’de savunma anlamında ayakta kalmasının zor olacağını öngörüyorum. 

Alba Berlin – AS Monaco : MS 1 – 1.59 (İddaa) & MS 1 – 1.89 (Bets10)

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir maç izleyeceğiz. Alba son haftalarda özellikle Mercedes-Benz Arena’da iyi işlere imza atıyor ve alt sıralardan kurtulup play-off sıralamasına yaklaştılar. Sakatların dönmesi ile artık çok daha tehlikeli bir takım konumundalar. Monaco ise James’in günlük performansına dayalı halen. Motiejunas, Hall, Thomas, Andjusic gibi isimlerin performanslarının son haftalarda düşüşte olduğunu biliyoruz. Bu zorlu deplasmanda da işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. Alba’nın iki formda skoreri Lo ve Eriksson liderliğinde kazanarak yoluna devam edeceğini tahmin ediyorum. 

FC Barcelona – Unics Kazan : MS 1 & ALT (151.5) – 2.07 (İddaa) ; MS 1 & ALT (151.5) – 2.50 (Bets10)

Barça her ne kadar Calathes, Higgins, Hayes-Davis gibi önemli eksiklerle bu maça çıkacak olsa da Mirotic, Davies, Sertaç, Laprovittola, Jokubaitis, Kuric gibi isimlerle halen çok iyi ve güçlü bir takım. Evlerinde de net olarak favori olduklarını düşünüyorum. Özellikle forvet rotasyonundaki eksiklerle beraber Smits ile Oriola’nın sürülerinin artacağını, bunun da takımın savunma sertlğini yukarı çekeceğini düşünüyorum. Son maçlarda tempoyu iyice düşüren Kazan’ın da iyi savunma yaptığını düşünürsek bu maçta takımları bizlere karşılklı olarak kısır bir mücadele vaadettiğini söylemek yanlış olmaz. Barça’nın ev sahibi avantajı ile beraber kalitesini konuşturup kazanmasını beklediği maçta aynı zamanda da düşük skor öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 4.77
Best10 Oranı 8.13Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 28.01.22

Turkish Airlines Euroleague 23. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 22:30’da Alba Berlin ile …