Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 28.04.21

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 28.04.21

Çarşamba programında oynanacak olan Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 3. maçlarına dair en güvendiğim tahminleri seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu, herkese bol şanslar.

Zenit – FC Barcelona : MS 1 (+8.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (+6.5) – 1.70 (Bets10)

Zenit, Ponitka ve Gudaitis gibi iki önemli silahından yoksun olmasına rağmen İspanya’daki ilk 2 maçta çok iyi savaşmış ki ilk maçı da alarak avantajı ele geçirmişlerdi. Şimdi bu avantajı korumak adına Sibur Arena’daki ilk maçı ne yapıp edip kazanıp seriyi 2-1’e getirmek isteyecekler. Evet Barça da ilk 2 maçtan ders çıkarmış bir şekilde gelecek bu maça ancak daha formda ve moralli olan Zenit’in Pangos liderliğinde yine Katalan ekibinin canını çok sıkacağını, kazanmalarının sürpriz olmayacağını ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini, ilk 2 maçta olduğu gibi bizleri son anlara kadar nefes kesen bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum.  

Fenerbahçe Beko – CSKA Moskova : MS 1 – 1.58 (İddaa) & MS 1 – 1.85 (Bets10)

İlk 2 maçta benzer senaryolar izlemiştik. Temsilcimiz ilk maçta De Colo, ikinci maçta da Guduric’in üst düzey bireysel performansları ile yaklaşık 3 çeyrek direnmiş ama son çeyrekte bu isimlerin yanına 1 x-faktör daha ekleyemeyince yorgunluk boy göstermiş ve kaybetmişti. Bu maçta takımın başında koç Kokoskov yerine koç Can olacak. Temsilcimiz tamam mı devam mı maçına çıktığını unutmamalı ve artık hem De Colo hem de Guduric’in hatta Brown-Pierre ikilisinden birisinin de aktif olarak hücumda devreye girmeleri gerekecek. Bunu başarabileceğimizi ve bu kritik maçta kazanarak özgüvenimizi de yeniden elde edeceğimizi düşünüyorum. 

FC Bayern Munich – Olimpia Milano : ALT (155.5) – 1.52 (İddaa) & ALT (153.5) – 1.75 (Bets10)

Serinin ilk 2 maçında iki takım da gösterdi ki tempoyu gerekmedikçe forse etmeyecekler ve bununla beraber savunmaya da konsantre durumdalar, olabildiğince sert oynamak istediklerini ilk 2 maçta gösterdiler. Bu maçta Bayern adına bir reaksiyon, daha doğrusu tamam mı devam mı maçı. Bu nedenle de ilk maçta olduğu agresif, istekli ve sert olmalarını bekliyorum. Milano da savunma konusunda iyi durumda ve serinin son maçında olduğu gibi oyunu yarı sahada kabul edip Bayern’in kolay sayılar bulmasını engelleyeceğini, özetle iki takımın da savunma odaklı basketbolu zirveye çıkarıp bu maçta bizlere bolca kemik seslerini duyruracaklarını tahmin edşyorum. Alternatif olarak Bayern lehine açılmış handikapları değerlendirip MS 1 seçeneğine de yönelebilirsiniz.

İddaa Oranı: 3.36
Bets10 Oranı: 5.50Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 16.05.21

Pazar programının ilk bölümünde Almanya Kupası, Yunanistan Ligi, ING Basketbol Süper Ligi ve Adriyatik Ligi …