Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (İdeal) 12.02.20

Günün İddaa Kuponu (İdeal) 12.02.20

Çarşamba programında bu kez Avrupa kupaları oynanmıyor ama Avrupa yerel ligleri ve kupalardaki mücadeleler bizleri bekliyor. Ben de sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Türk Telekom – Pınar Karşıyaka : MS 2 – 1.40 (İddaa) & MS 2 – 1.50 (Bets10)

Pınar Karşıyaka, lider Anadolu Efes’in yakın takipçisi konumunda BSL’de ve kupanın da favorileri arasında yer alıyorlar. Deplasmanda olmalarına rağmen bu maçta da favori olduklarını düşünüyorum ve Taylor ile Crocker liderliğinde tempoyu forse edip rahat skor üreteceklerini, Telekom’un da Johnson ve Campbell ikilisi ile onlara karşılık vererek toplam skoru 160 sayılara taşıyacaklarını düşünüyorum. Tempolu geçmesini beklediğim maçı Karşıyaka’nın kazanmasını bekliyorum.

Mitteldeutscher – Rasta Vechta : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.42 (Bets10)

Ev sahibi ligin en zayıf halkası tartışmasız ve büyük bir mucize olmazsa onları önümüzdeki sezon BBL’de görmeyeceğiz. Vechta ise Avrupa defterini kapatmasıyla birlikte artık sadece lige konsantre ve ilk 4 yarışında iyi bir konumdalar. Rakipleri ile aralarındaki ufak farkı kapatmak için bu maç çok iyi bir fırsat olabilir. Zayıf rakipleri karşısında Davis ve Vasturia gibi etkili silahlarını devreye sokarak deplasmanda da olsalar hanelerine bir galibiyet yazdırabileceklerini düşünüyorum.

Wurzburg – Bayreuth : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.62 (Bets10)

Ev sahibinde Hulls ve Bowlin dışarıdan, Fischer ise içerden üretime katkı veriyorlar, hücumda çok yönlü bir takım olduklarını ve evlerinde tempoyu çok sevdiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bayreuth ise son maçlarda özellikle evden uzakta savunmada ciddi sorunlar yaşayan, sürekli yüzlük olan bir ekip. Hücumda ise rakibe Alford, Woodard ve Seiferth gibi isimlerle hem içerden dışarıdan cevap verebilecek bir skor potansiyeline sahipler. Günün en keyifli ve en skorlu maçlarından biri olmasını beklerken ev sahibinin hata yapmayacağını düşünüyorum.

Telekom Bonn – Ludwigsburg : MS 2 – 1.35 (İddaa) & MS 2 – 1.50 (Bets10)

Bonn yeni koçu Voigt liderliğinde taraftarı önünde bir reaksiyon gösterip düşme hattından kurtulma adına ilk adımı atmak isteyecektir. Ancak zirve yarışında ensesinde Alba’nın nefesini artık daha fazla hissetmeye başlayan Ludwigsburg’un kaliteli ve formda isimleri ile buna izin vermeyeceğini düşünüyorum. Son 2 maçlarını kazanarak buraya moralli geliyorlar ve Carrington ile Knight ikilisinin farklarını ortaya koyarak takımlarını galibiyete götürmelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.56
Bets10 Oranı: 5.18

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 09.08.20 (2)

NBA‘de normal sezon maçları Pazar akşamı programı ile devam ediyor. Ben de sizler için bu …