Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.01.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.01.22

Pazar programında Polonya Ligi ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Zielona Gora – Anwil Wloclawek : ÜST (169.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (171.5) – 1.80 (Bets10)

Ligin üst sıralarını yakından ilgilendiren bu karşılaşmada denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. İki ekip de son haftalarda çok formdalar ve bizlere yüksek tempoda, bol skorlu, keyifli maçlar izlettiriyorlar. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, savunmada da birbirlerini fazla yıpratmayacaklarını tahmin ediyorum. Bir tarafta Zyskowski, Joseph, Nenadic üçlüsü, diğer tarafta Bell, Mathews, Laczynski üçlüsü liderliğinde karşılıklı olarak 85 baremini aşacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Hamburg Towers – Alba Berlin : MS 2 & ÜST (168.5) – 2.21 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (169.5) – 3.00 (Bets10)

İki takım da son haftalarda yükselen hücum performansları ile dikkat çekiyorlar, tam anlamıyla ritmlerini bulmuş durumdalar. Diğer taraftan Alba’nın daha kaliteli ve geniş bir rotasyona sahip olduğunu söylemeye bile gerek yok sanırım. Eriksson, Da Silva, Lo gibi etkili silahları ile bu maçta da üretimde sorun yaşamayacaklarını, yüksek tempoyu seven Hamburg’un savunma zaaflarını değerlendirerek yine 90 baremini aşacaklarını düşünüyorum kazanmalarını beklediğim maçta. Hamburg’un da Homesley ve Kotsar liderliğinde en 80 sayı üreteceğini öngördüğüm için Alba galibiyetiyle beraber üst seçeneğini önereceğim. 

Crailsheim Merlins – Telekom Bonn : ÜST (166.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.76 (Bets10)

Ligin son haftalarda form grafiği yüksek olan 2 ekibinin karşılaşmasını izleyeceğiz. Her ne kadar son haftalarda aralarında bir denklik var gibi görünse de Bonn’un lig lideri olduğunu ve çok daha istikrarlı olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Ama bu maçta taraf bahsi bana riski geliyor. Bunun yerine hücum performansları istikrarlı olan, rahatlıkla 80-85 baremine ulaşan iki takımın karşılaşmasında yüksek skor seçeneklerine yönelmek daha mantıklı. Bir tarafta Shorts ve Lasisi, diğer tarafta Morgan ve Jackson-Cartwright’ın takımlarını 85 baremine zorlanmadan çıkaracaklarını, bunun da maçı toplam baremden üste götüreceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 4.87
Bets10 Oranı: 9.50Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 16.01.22

Pazar programının ilk saatlerinde İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit …