Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.05.21

Pazar programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Braunschweig – Brose Bamberg : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.35 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var, Bamberg çok daha derin ve kaliteli bir rotasyona sahip. Bu sezon bu artılarını belki tam olarak kullanamadılar, sahaya yansıtamadılar. Ama son maçta lider Ludwigsburg’u yenerek tekrar potansiyellerini göstermiş oldular. Bu maçta da formda ama kendi sikletlerinde olmayan Braunschweig’ı deplasmanda yenerek play-off biletini garantileyeceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak Bamberg için açılan baremden üst tercihi de yapılabilir. 

Frankfurt – Oldenburg : Deplasman ÜST (87.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (88.5) – 1.80 (Bets10)

İki takımın ligdeki durumlar ve hedefleri çok farklı. Oldenburg maçın ağır favorisi hem bulunduğu yer hem de kadro kalitesi olarak. 22 galibiyetleri var ve amaçları ligi 3 ya da 4. sırada tamamalayabilmek. Ama asıl önemli olan ilk 4 sıradaki yerlerini korumak ve play-off’a ev sahibi avantajı ile girebilmek. Alttan gelen Crailsheim, Ulm ve Hamburg kalan maçlarda onları zorlayacaktır, hata yapma lüksleri yok denecek kadar az. Karşılalarında düşme ya da play-off konusunda iddiası kalmamış, vasast bir Frankfurt var. Deplasmanda da olsalar Paulding ve Mahalbasic gibi tecrübeli skorerlerin liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken 90 sayıları göreceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak Oldenburg’un handikaplı galibiyetleri de düşünülebilir.

Gottingen – FC Bayern Munich : MS 2 – 1.45 (İddaa) & MS 2 – 1.50 (Bets10)

İki takım arasındaki seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Bayern, her ne kadar önceliği Euroleague’e vermiş olsa da BBL için çok kaliteli bir kadroya sahip. Geçen hafta Alba karşısında aldıkları tarihi yenilginin ardından bu maçta kendi sikletlerinde olmayan Gottingen karşısında reaksiyon göstereceklerini, rotasyon oyuncuları ile bile kalite farkını ortaya koyacaklarını tahmin ediyorum. Kritik Milano maçına moralli gitmek için de bu galibiyet önemli ki karşılarındaki Gottingen’in de herhangi bir iddiası olmadığını belirtelim. 

Valencia – Estudiantes : EvSahibi ÜST (92.5) – 1.55 (İddaa) & EvSahibi ÜST (93.5) – 1.75 (Bets10)

İki ekip arasında net bir kalite farkı olduğunu biliyoruz ki Valencia son maçlarda ritmini de bulmuş durumda, 4 maçtır kaybetmiyorlar ve sezonu 4. sırada bitirme hedefine kilitlenmiş durumdalar. Evlerindeki son maçlarda etkili hücum performansları ile dikkat çektiler ve son maçta deplasmanda Murcia’yı farklı geçerken takımın yıldızı ve kaptanı Dubljevic’in de ne kadar formda olduğunu gördük. Ligin zayıf halkalarından biri olan Estudiantes karşısında da üretimde zorlanmayacaklarını ve kazanırken 95 sayıları rahat göreceklerini tahmin ediyorum. Alternatif isteyenler, ev sahinin handikaplı galibiyetine de yönelebilirler. 

İddaa Oranı: 4.38
Bets10 Oranı: 6.38Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 15.05.21

Cumartesi programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya Kupası ve İspanya Liga Endesa …