Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 03.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 03.01.23

Salı programının ilk bölümünde Adriyatik Ligi, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Mornar Bar – FMP : ÜST (175.5) – 1.62 (İddaa) & ÜST (175.5) – 1.79 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Ama buna rağmen FMP’nin deplasmanlarda güven vermeyen performansları beni taraf ya da handikap bahsinden uzaklaştırıyor. Bunun yerine iki takımın da yüksek tempoda oynamaları ve savunmalarındaki zaaflarını dikkate alarak tercihimi toplam baremden üst seçeneğinden yana kullanacağım. Bir tarafta Russell ile Pecarski, diğer tarafta Frazier ile Beech varken karşılıklı olarak 85 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum.

Alba Berlin – Frankfurt : EvSahibi ÜST (92.5) – 1.52 (İddaa) & EvSahibi ÜST (93.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında elbette kalite ve seviye anlamında net farklar var. Alba son şampiyon ve aynı zamanda bir Euroleague takımı olmasıyla beraber lig seviyesinin üstünde bir bütçeye ve kadro derinliğine sahip. Son haftalarda da Smith’in hareketlenmesi ile beraber skor güçlerini bir seviye daha yukarı taşımış durumdalar. Geçen sezonların aksine savunmada çok yumuşak kalan ve rakipleri bırakın durdurmayı yavaşlatmakta dahi zorlanan Frankfurt karşısında rahat bir maç çıkaracaklarını, kazanırken 90 baremini de geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Real Betis – Gran Canaria : MS 2 (-2.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğunu söyleyebiliriz. Gran, sadece Endesa’nın değil, EuroCup’ın da son sıraları zorlayabilecek, güçlü takımlara diş geçiren ve geçirmeye devam edebilecek ekiplerinden birisi. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen ligin en kötü takımı konumundaki Betis karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, kazanırken düşük handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.67
intobet Oranı: 4.87Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Braunschweig – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 29.01.23

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar günü saat 20:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. …