Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 04.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 04.01.23

Çarşamba programının ilk kısmında VTB Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Astana – BC Samara : ALT (152.5) – 1.54 (İddaa) & ALT (152.5) – 1.70 (intobet)

Kağıt üstünde iki takım arasında elbette net farklar var, Samara daha kaliteli ve daha potansiyelli bir takım ama son dönemde çok formsuzlar. Bu nedenle de taraf bahsi açısından güven vermiyorlar. Bunun yanında iki takımın da üretimde zorlandıklarını ve düşük tempoda oynadıklarını görmüştük arada öncesi oynadıkları son dönem maçlarında. Bu maçta da temponun düşük olacağını, yine üretimde zorlanacaklarını düşünüyorum. 

Bahçeşehir Koleji – Oostende : MS 1 (-4.5) – 1.53 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.66 (intobet)

Geçen sezonun Europe Cup şampiyonu Bahçeşehir’in elinde çok tecrübeli bir kadro var. Smith, Boutsiele, Hall, Blazic, Gist’den oluian yabancı rotasyonunda Hall ile Gist biraz tökezliyor ama diğer 3 isim formda. Yerli rotasyonunda yer alan Kartal, Muhammed, Yiğit ve Hadi’den de gayet iyi verim alıyorlar. Oostende açıkçası temsilcimizin sikletinde değil. Koç Ernak’ın öğrencilerinin son dönemde üst üste alınan galibiyetlerin moral-motivasyon ve özgüveni ile beraber evlerinde hata yapmayacaklarını, kazanırken de düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

AEK – Tofaş : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.72 (intobet)

AEK grubunu diğer temsilcimiz Kaf-Kaf’ın önünde 2. sırada bitirdiği için seride ev sahibi avantajına sahip. Temsilcimizin Top 16 biletini alabilmek için Atina’dan en az bir galibiyet çıkarması gerekecek. Ancak son haftalarda sergiledikleri performans, taraftarlardan yoksun bir deplasman maçı olacak olsa da onlara olan güvensizliğimin sürmesine neden oluyor. AEK ise burada aldığı PAOK yenilgisinin ardından bir reaksiyon vermek ve saha avantajını kaybetmek istemeyecektir. Temsilcimizin direneceğinden eminim, bu nedenle de handikap riskine girmeden direkt AEK galibiyeti diyeceğim. 

İddaa Oranı: 3.42
intobet Oranı: 4.85Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 27.01.23

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta programı Cuma günü maçları ile tamamlanıyor. Ben de sizler için …