Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 05.02.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 05.02.22

Cumartesi programının ilk saatlerinde Almanya easyCredit BBL, Adriyatik Ligi, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bayreuth – Hamburg Towers : Deplasman ÜST (84.5) – 1.45 (İddaa) & Deplasman ÜST (86.5) – 1.75 (Bets10)

Her ne kadar puan tablosunda birbirlerine yakın 2 takım gibi görünseler de gerek kadro kalitesi gerekse sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında misafir konumdaki Hamburg rakibinden bir kaç adım önde. Evet Zach Brown ve Homesley’den yoksun olacaklar ama yine Jaylen Brown’un iyi iş çıkaracağını, Kotsar ve DiLeo’nun da ona eşlik ederek zayıf Bayreuth savunmasına karşı zorlanmayacaklarını, 85 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. Ayrıca Bayreuth’un da tempoyu seven bir takım olması onların ekmeğine yağ sürecektir. 

Mornar Bar – Buducnost : MS 2 – 1.42 (İddaa) & MS 1 – 1.54 (Bets10)

Ev sahibi son günlerde iki tecrübeli guard Mihailovic ile Gordic’in liderliğinden çıkışa geçti diyebiliriz. Ama Buducnost gibi kaliteli bir takım karşısında onlara şans tanımıyorum. Sadece bu iki isimle ayakta kalmaları zor, takımın kalanı çok istikrarsız. Son olarak İtalya’da Virtus Bologna gibi önemli bir takımı deviren formda Buducnost’un Perry, Cobbs, Micov, Seeley, Reed gibi silahlarla Karadağ derbisinde sorun yaşamayacağını, deplasmanda da olsalar kazanarak yollarına devam edeceklerini ve zirve yarışından kopyamayacaklarını tahmin ediyorum. 

Cholet – Roanne : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.46 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında puan sıralamasının aksine ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. İki ekibin bir çok ortak noktası var ve bunlardan en çok öne çıkan konu tempo basketbolu. Bunun yanında Roanne’ın özellikle deplasman maçlarında savunmada ciddi sorunlar yaşadıkalrını biliyoruz. Birbirlerine tempo konusunda çanak tutacakları bu maçta Cholet’nin onların savunma zaaflarını Artis, Govens, Hogg, Campbell, Jok gibi isimlerle cezalandıracağını, ev sahibinin sonuçtan bağımsız olarak 85 baremini geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.01
Bets10 Oranı: 4.58Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 10.08.22

Çarşamba programında Yeni Zelanda Ligi ve Filipinler Ligi‘nde oyanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …