Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 06.06.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 06.06.21

Pazar programının ilk bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

AS Monaco – Bourg : MS 1 (-7.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.72 (Bets10)

Her ne kadar son haftalardaki performanslarına baktığımızda Bourg daha iyi durumda olsa da Monaco’nun kayıplarının deplasmanda geldiğini ve evlerinde 5 maçtır kaybetmediklerini, bu sezon da evlerinde sadece 2 kere kaybettiklerini unutmayalım. Üst üste iki kayıptan sonra bu maçı bir reaksiyon olarak göreceklerini, 25 Mayıs’ta deplasmanda 1 sayı ile yendikleri rakiplerini bu kez Gray, Lessort, Knight gibi silahların liderliğinde daha rahat bir şekilde, hatta çift haneli farklarla yenebileceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da onlar adına açıklan baremden üst seçeneğine gidebilirsiniz. 

Chalons Reims – Orleans : ÜST (167.5) – 1.46 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.70 (Bets10)

Her ne kadar Orleans puan tablosunda rakibinden çok daha iyi durumda olsa da iki takımın oyun tarzlarının benzer olduğunu ve aralarında bu kadar büyük bir fark olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle de bizleri tempolu, bol skorlu bir maçın beklediğini söylemek bence yanlış olmaz. İki takımın da birbirlerini hücumda test edeceklerini, bir tarafta Leslie ile Archie, diğer tarafta Lee ile Moneke varken bu maçta da bizleri düşük skorların bekleme durumunun tam bir sürpriz olacağını düşünüyorıum. Keyifli ve bol skorlu bir maç bekliyorum. Alternatif olarak da daha çok galibiyete ihtiyacı olan Orleans’ın handikapsız kazanmasına yönelik bir tercihte bulunabilirsiniz. 

Cholet – Nanterre : ÜST (162.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de son haftalarda oynanan basketbol kalitesi anlamında net farklar var ve kuşkusuz Nanterre daha formda olan taraf. Ancak deplasmanda olmaları ve Cholet’nin düşme hattından kurtulabilmek adına şiddetle galibiyete ihtiyacı olması maçta taraf bahislerini bana göre riske sokuyor. Bunun yerine iki ekibin son haftalarda arttırdığı tempoya ve hücumdaki ritmlerine güvenerek bol skor tercihini kullanacağım. Alternatif olarak Nanterre’in direkt galibiyetine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.05
Bets10 Oranı: 5.03Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pau Orthez – Cholet İddaa Tahmini 12.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 21. hafta erteleme maçında Pau Orthez Cumartesi saat 20:00’da Cholet …