Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 09.10.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 09.10.21

Cumartesi programının ilk bölümünde Yunanistan Ligi, İspanya Liga Endesa ve Fransa Betclic ELITE Pro A’da oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Promitheas – PAOK : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.51 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.85 (Bets10)

Promitheas kadro kalitesi olarak kağıt üstünde belki çok büyük farklarla önde değil PAOK’dan ama sezona daha derli toplu daha formda başladıkları da bir gerçek. Bu nedenle de kendi sahalarındaki bu maça net olarak favori çıkıyorlar. Ray liderliğinde yine tempoyu istedikleri gibi forse edip rahat skor üreteceklerini, bu kez Agravanis, Hunt, Miles ve Grant gibi isimleri de efektif kullanacaklarını düşünüyorum. Özetle PAOK’un onları yaavaşlatamayacağını, kazanırken de 85 baremine ulaşabileceklerini tahmin ediyorum. 

Unicaja Malaga – Breogan : MS 2 (+8.5) – 1.53 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.66 (Bets10)

Gerek kadro kalitesi gerekse hedefler anlamında ev sahibi Malaga bir adım önde elbette. Koç Katsikaris’in elinde daha geniş bir rotasyon var. Son maçlarda da iyi basketbol oynamaya başladılar. Ama karşılarında da Burgos’u deplasmanda sahadan silmiş, şampiyon Barça’ya da kök söktürmüş çok formda bir Breogan olacak. Bell-Haynes ve Musa gibi silahlarla Malaga’nın da canını epey sıkacaklarını, kaybederken direnerek handikapta kalacak farkı düşük tutacaklarnı, daha doğrusu maça ortak olacaklarını tahmin ediyprum. 

Gravelines – Provence : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.54 (İddaa) & EvSahibi ÜST (82.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de sezona başlangıçta oynadıkları basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Gravelines geçen sezonun aksine bu sezon düşme potasından uzak kalacağının sinyallerini verdi. Ellernde Reed ve Jenkins gibi iki önemli silahları var ki onların liderliğinde sonuca gidebileceklerini düşünüyorum. Kazanmalarını beklediğim maçta formda skorerleri liderliğinde rakibin zayıf savunmasını delip 82 baremini zorlanmadan aşacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.56
Bets10 Oranı: 5.28Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Provence İddaa Tahmini 23.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 5. hafta mücadelesinde Nanterre Cumartesi saat 21:00’da Provence ile karşılaşacak. …