Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 10.01.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 10.01.21

Pazar programının ilk bölümünde yer alan Almanya easyCredit BBL ve Litvanya Ligi’nde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-1). Herkese bol şanslar.

Alba Berlin – Giessen : ÜST (169.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.45 (Bets10)

Her ne kadar Alba, Sikma, Giffey, Eriksson, Siva gibi direkt ilk 5 başlayabilecek 4 önemli isimden yoksun olsa da Granger, Fontecchio, Lo, Lammers, Thiemann gibi kaliteli isimlerle en azından skor üretimi anlamında pek sorun yaşamadıklarını gördük. Bu maçta da rakibin temposuna aynen karşılık vereceklerini, onların zayıf savunmasını da her fırsatta cezalandırarak, kazanırken bizlere yüksek skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum ki Giessen de Stark, Hamilton, Bowman gibi isimlerle atarak karşılık verip toplam skoru yükseltecektir.

FC Bayern Munich – Niners Chemnitz : ÜST (165.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.75 (Bets10)

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var, Bayern sonuçta Euroleague’in bile kalbur üstü takımlarından biri ki zaten BBL’nin de en güçlü şampiyonluk adayı. Chemnitz her ne kadar son maçlarda iyi sinyaller veriyor olsa da Baldwin, Seeley, Reynolds gibi önemli silahları bulunan Bayern karşısında savunmada sorun yaşayacaklarını ama Wes Clark liderliğinde üretimde iyi işler çıkarıp en az 80 sayı atarak direnebileceklerini düşünüyorum ki zaten bu da toplam skorun üste taşınması için yeterli olacaktır.

Frankfurt – Gottingen : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.38 (Bets10)

Frankfurt son haftalarda çıkışa geçmiş takımlardan biri, özellikle kendi sahalarında iyi işler çıkarıyorlar. Mobley ve Gudmundsson takımın etkili skor opsiyonları konumundalar. Gottingen ise ligin zayıf halkalarından biri. Bu sezon düşme hattında yer almasalar bile play-off yarışına dahil olmaları mümkün görünmüyor. Dawkins, Gutiterrez ve Nelson ile direnmeye çalışıyorlar ama rakipleri kötü oynamadıkça onların en iyi halleri bile kazanmak için pek yeterli değil. Formda Frankfurt’un bu maçı da kazanarak içerideki serisini 3 maça çıkarmasını bekliyorum.

Neptunas – Siauliai : MS 1 – 1.25 (İddaa) & MS 1 – 1.38 (Bets10)

İki takım arasında her ne kadar puan sıralamasına göre ciddi fark yok gibi görünse de Neptunas halen daha tecrübeli isimlere sahip olan ve halen evinde dişli bir takım. Pazera, Mazeika ve Mineikis gibi isimlerle skor üretiminde gerektiğinde iyi işler çıkardıkları gibi yabancıız oynamalarına rağmen savunmada da iyi durumdalar. Son olarak kupada deplasmanda 15 sayı farkla yendikleri zayıf rakiplerini bu maçta da zorlanmadan yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.66
Bets10 Oranı: 4.83Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 17.01.21

Pazar programının son bölümünde İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A ve Almanya easyCredit …