Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 12.02.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 12.02.22

Cumartesi programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Gottingen – Ratiopharm Ulm : ÜST (162.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Ulm’un yakaladığı 6 galibiyetlik seriyle bu farkı net olarak sahaya yansıttığını da gördük. Gottingen ise rakibinin aksine son haftalarda düşüş yaşayan, formsuz bir ekip. Ancak yine de Baldwin ve Kamp liderliğinde atarak rakiplerine karşılık vermeye çalışıyorlar. Bu maçta iki ekibin de tempo konusunda birbirine çanak tutacağını, Ulm’un formda skorerleri Blossomgame ve Christon liderliğinde 85-90 ve Gottingen’in ise en az 80 sayılara ulaşacağını düşünüyorum, bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Manresa – Zaragoza : MS 1 (-5.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.76 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de form grafiği anlamında net farklar var ki zaten bunu puan tablosunda da açık şekilde görebiliyoruz. Manresa özellikle evinde çok etkili bir takım ve son haftalarda yakaladıkları seriyle beraber ilk 4 yarışında iyi bir konuma geldiler. Bu yerlerini kaybetmemek adına taraftarları karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, deplasmanda fazla varlık gösteremeyen Zaragoza’yı Moneke ve Vaulet gibi isimlerin liderliğinde yenerken düşük handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Bourg – Limoges : MS 1 & ALT (150.5) – 2.39 (İddaa) ; MS 1 & ALT (150.5) – 2.80 (Bets10)

Play-off yarışını ve sıralamayı yakından ilgilendirecek, denk güçlerin kapışması niteliğinde bir maç izleyeceğiz. Bourg ev sahibi avantajı ile bir adım önde. Ama bunun yanında iki takımın da son haftalarda düşük tempoda, savunma odaklı bir basketbol oynadıklarını, üretimde ise zaman zaman sorunlar yaşadıklarının altını çizmek lazım. Bu stres seviyesi yüksek maçta da savunmaların daha sertleşip ön plana çıkacağını, Bourg’un kazanırken düşük skorlu bir maç izlettireceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 5.34
Bets10 Oranı: 8.53Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 10.08.22

Çarşamba programında Yeni Zelanda Ligi ve Filipinler Ligi‘nde oyanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …