Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 13.02.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 13.02.22

Pazar programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bitci Baskonia – Real Betis : MS 2 (+13.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (+12.5) – 1.66 (Bets10)

Elbette Baskonia kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde daha iyi bir takım ki ev sahibi avantajına da sahip oldukları için maçın net olarak favorisi durumundalar. Ancak Betis’in son maçlarda ne kadar iyi bir çıkış yakaladığını, Burgos gibi zor bir deplasmandan da galibiyet çıkarabildiğini gördük. Halen tehlikeli bölgeden kurtulabilmek için şiddetle galibiyete ihtiyaç duyuyorlar ve Baskonia’yı böyle formsuz ve kötü durumda yakalamışken ellerinden geldikleri kadar direneceklerini, Evans, Brown, Wiley gibi isimlerin liderliğinde kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

Oldenburg – Mitteldeutscher : ÜST (174.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (175.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım da alt sıralarda yer alıyor olsalar da Oldenburg’un elindeki kadronun hem kalite hem de tecrübe anlamında çok daha iyi bir seviyede olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla evlerindeki bu maçı da kazanarak çıkışlarını sürdürmeleri sürpriz olmaz. Ama taraf bahsi biraz riskli ve oran da düşük. Bunun yerine iki takımın da son maçlarda tempoyu yükselttiğini ve hücumda etkili olduğunu dikkate alarak üst seçeneğine yönelmek daha doğru olacaktır. Ev sahibi Oldenburg’un en az 90 ve misafir takımın da en az 80-85 baremine çıkmasını bekliyorum. 

Breogan – Valencia : MS 2 (-2.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını anlatmaya gerek yok sanırım. Valencia, Endesa ve EuroCup’da en az yarı final hedefiyel kurulmuş, çok geniş ve kaliteli bir rotasyona sahip. Koç Penarroya’nın bu maçta uzun bir aradan sonra tüm oyuncularından faydalanabilecek olması da ellerini ekstra güçlendiriyor elbette. COVID sürecinin etkilerini henüz tam olarak atlatamayan formsuz Breogan karşısında deplasmanda olsalar da sürprize izin vermeyeceklerini ve düşük handikapı geçerek kazanacaklarını, seriyi 6 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.20
Bets10 Oranı: 4.97Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 10.08.22

Çarşamba programında Yeni Zelanda Ligi ve Filipinler Ligi‘nde oyanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …