Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 13.12.20

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 13.12.20

Pazar programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa, VTB Ligi, Almanya easyCredit BBL ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-1). Herkese bol şanslar.

Estudiantes – Valencia : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.40 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Estudiantes Avaramovic, Roberson, Gentile gibi skor yönü kuvvetli ama savunması vasat isimlerle direnmeye çalışsa da orta sıralara dair ilerlemeleri zor. Valencia ise Dubljevic ve Tobey iki iki kaliteli uzunun yanı sıra Williams ve Kalinic gibi çok yönlü forvetlere artı Prepelic gibi formda bir skorer sahip. Efes karşısında geriden gelinerek alınan galibiyetin moralinin bu maça yansıyacağını, deplasmanda da olsalar kazanarak yola devam edeceklerini düşünüyorum.

Lokomotiv Kuban – Zenit : MS 2 – 1.60 (İddaa) & MS 2 – 1.80  (Bets10)

Kuban’da Williams’ın sakatlığı nedeniyle sezonu kapatması ve yerine takviye yapılmamış olması onları bir seviye aşağı düşürdü kesinlikle. Karşılarında da Gudaitis ve Poythress gibi isimlerle pota altını iyi kullanan bir takım var. Pangos’un organizasyonları ile ikili oyunlarda uzunları verimli kullandıkları gibi 3 şutör Baron, Hollins, Rivers da formdalar, rakip savunmaları çok zorluyorlar. Bu amçta da deplasmanda olmalarına rağmen geniş kadrolarının avantajını iyi kullanacaklarını, koç Pascual’in de teknik-taktik kısmında koç Pashutin’e üstünlük kuracağını ve takımını 8. galibiyete taşıyarak namağlup ünvanlarını koruyacaklarını düşünüyorum.

FC Bayern Munich – Giessen : EvSahibi ÜST (97.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (98.5) – 1.75 (Bets10)

Bayern çok geniş bir kadroya sahip ve koç Trinchieri her isimden en yüksek vermi almayı biliyor. Bu nedenle Euroleague ajandasına rağmen ligde de rahat galibiyetler alabiliyorlar. Savunması oldukça zayıf olan ama buna karşın çok yüksek tempoda oynayan Giessen karşısında da Seeleye, Baldwin, Babb gibi açık alanı seven isimlerle etkili olacaklarını, kazanırken haneli skorlara çıkacaklarını ve bizlere keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Sassari – Treviso : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (91.5) – 1.85 (Bets10)

Sassari iki etkili uzunu Bilan ve Bendzius’un yanı sıra Spissu ve Burnell’i de çok iyi kullanan, yüksek tempoda skor üretimini en üst seviyede yapabilen bir takım. Treviso da son haftalarda izlediğimiz savunması ile bırakın onları durdurmayı yavaşlatabilecek durumda bile değil. Ancak onlar da yüksek tempoda atarak karşılık verebileceklerdir Sassari’ye. Koç Pozzecco’nun öğrencilerinin net favori olduğunu düşündüğüm maçta, kazanırken özellikle pota altını iyi kullanıp 90 sayıları geçebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.68
Bets10 Oranı: 8.16Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Tsmoki Minsk – Enisey İddaa Tahmini 16.04.21

VTB Ligi mücadelesinde Tsmoki Minsk Cuma saat 19:00’da Enisey ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …